O mně

Ve své praxi využívám metody moderní energetické práce s emocemi a se stresem (Modern Energy). K této práci mě přivedlo zvýšené empatické vnímání a také vlastní problémy – jak už to tak bývá.

Postupem času jsem se naučila emocím více porozumět, a bezpečně je uvolňovat z těla tak, aby nastala emoční úleva, a tím i přirozená změna úhlu pohledu na situaci, která byla původně zdrojem emoční bolesti a silného stresu. Velké poděkování tady patří mojí učitelce Dr. Silvii Hartmann, jejíž metody stále studuji a aplikuji.

Vedle úlevy od zatěžujících emocí je potřeba cíleně pracovat se svou pozorností tak, aby docházelo k nárůstu radosti ze života. Je potřeba naučit se přenášet svoji pozornost na to, co Vás těší, nabíjí energií, a pro co Vám stojí za to žít. Krátce řečeno poznat své zdroje síly, mít je ve svém životě a maximálně je využívat.

Jestliže mě oslovíte pro spolupráci, budeme společně pracovat na uvolňování stresu. Postupným „odstresováváním“ v souvislosti s Vaším tématem si sami budete přicházet na odpovědi na své otázky. Zevnitř. A budete se divit, jak je možné, že Vás to dříve nenapadlo! Tyto posuny ve vnímání se dějí právě díky emoční úlevě. Jako je nebe za mraky vždycky modré, tak i Vaše vnitřní moudrost tu vždycky byla, je i bude, i když ji zatím zakrývají bouřlivá mračna stresu a nezpracovaných emocí.

Vaše vlastní uvědomění a hluboké porozumění tomu, že skutečně máte vše ve svých rukou, je velmi cenné, a je to také Vaše „know how“ pro řešení dalších výzev, které Vám do života budou přicházet.

Hlavní oblasti, kde Vás mohu podpořit

Mezilidské vztahy

Náročné životní situace, stres

Sebepoznání

Člen GoE International – na tomto mém profilu jsou uvedeny všechny mé stávající kvalifikace ohledně metod moderní energetické práce (Modern Energy).

GoE International je nezisková organizace, založená v roce 1998. Věnuje se propagaci technik Modern Energy po celém světě. Podporuje své členy v 99 zemích. Pořádá a organizuje kurzy Modern Energy.

Více o GoE International