O mně

Jsem Martina, konzultantka moderního stress managementu, EFT praktik, autorka a lektorka. A jsem empatik. Vnímám na tělesné a emoční rovině, co se děje v lidech kolem mě.

Už jako dítě jsem silně vnímala atmosféru prostředí – ono nevyřčené „neviditelné“ dění, a přesto pro citlivé dětské smysly velmi dobře postřehnutelné. Dospělí jinak hovořili a něco jiného z nich vyzařovalo. Nerozuměli mi, když jsem reagovala na to, co skutečně je, nikoliv na to, jak by to, podle jejich slov, mělo být.  

Když jsem dospěla, byla jsem nucena se svou citlivostí vědomě pracovat. Dokopaly mě k tomu časté problémy se ztrátou energie a nevysvětlitelné prudké změny nálad. Postupem času jsem se naučila přijímat své vnímání jako dar a rozvíjet jej dál.

Díky technikám emoční svobody EFT a dalším metodám, které jsem vystudovala v ČR i v zahraničí, jsem hluboce porozuměla emocím a naučila se, jak je transformovat a bezpečně uvolnit z těla tak, aby nastala úleva od emoční bolesti a stresu, a tím i zmoudření a jiný úhel pohledu na konkrétní situaci na úrovni mysli.

Jestliže mě oslovíte pro spolupráci, nečekejte, že vám budu říkat, co děláte špatně, a jak by to mělo být, aby to bylo „správně“. 

Budeme naopak společně pracovat na uvolňování stresu a emočních bloků z častokrát již dávno zapomenutých starých traumat tak, aby poznání, jak máte se svým životem naložit, vzklíčilo a bezpečně dozrálo ve vás. Aby to bylo vaše nové uvědomění, vaše změna úhlu pohledu, nikoliv můj návod pro váš život.

Nestojím o vaši závislost na mé osobě. Stojím o to vidět vás zářit ve vaší ryzí jedinečnosti – osobnost naplněnou sebeláskou a sebedůvěrou, které pramení zevnitř. Osobnost, která má sílu odrazit se ode dna a jít dál. Osobnost, která své vize a nápady krok za krokem mění v činy.

Moje kvalifikace:

Člen GoE International – sdružení moderních Energistů

O GoE International

2021 – certifikát s mezinárodní platností GoE Modern Energy Foundation, lektorka Dr. Silvia Hartmann

2015 – certifikát s mezinárodní platností Modern Stress Management, lektorka Dr. Silvia Hartmann

2015 – certifikát s mezinárodní platností Positive EFT Practitioner, lektorka Ber Collins

2012 – certifikát s mezinárodní platností EFT Master Practitioner, lektorka Dr. Silvia Hartmann

REFERENCE

Podpořím vás, abyste si začali znovu věřit a věděli si rady, ať už má pro vás život připravenu jakoukoliv výzvu.