O mně

Ve své praxi využívám metody moderní energetické práce s emocemi a se stresem (Modern Energy). K této práci mě přivedlo zvýšené empatické vnímání a také vlastní problémy – jak už to tak bývá.

Postupem času jsem se naučila emocím více porozumět, a bezpečně je uvolňovat z těla tak, aby nastala emoční úleva, a tím i přirozená změna úhlu pohledu na situaci, která byla původně zdrojem emoční bolesti a silného stresu. Velké poděkování tady patří mojí učitelce Dr. Silvii Hartmann, jejíž metody stále studuji a aplikuji.

Vedle úlevy od zatěžujících emocí je potřeba cíleně pracovat se svou pozorností tak, aby docházelo k nárůstu radosti ze života. Je potřeba naučit se přenášet svoji pozornost na to, co Vás těší, nabíjí energií, a pro co Vám stojí za to žít. Krátce řečeno poznat své zdroje síly, mít je ve svém životě a maximálně je využívat.

Jestliže mě oslovíte pro spolupráci, budeme společně pracovat na uvolňování stresu. Postupným „odstresováváním“ v souvislosti s Vaším tématem si sami budete přicházet na odpovědi na své otázky. Zevnitř. A budete se divit, jak je možné, že Vás to dříve nenapadlo! Tyto posuny ve vnímání se dějí právě díky emoční úlevě. Jako je nebe za mraky vždycky modré, tak i Vaše vnitřní moudrost tu vždycky byla, je i bude, i když ji zatím zakrývají bouřlivá mračna stresu a nezpracovaných emocí.

Vaše vlastní uvědomění a hluboké porozumění tomu, že skutečně máte vše ve svých rukou, je velmi cenné, a je to také Vaše „know how“ pro řešení dalších výzev, které Vám do života budou přicházet.

Hlavní oblasti, kde Vás mohu podpořit

Sebepoznání

Osobní rozvoj

Zvládání stresu, emoční wellbeing

Podpora zdraví

Člen GoE International – na tomto mém profilu jsou uvedeny všechny mé stávající kvalifikace ohledně metod moderní energetické práce (Modern Energy).

GoE International je nezisková organizace, založená v roce 1998. Věnuje se propagaci technik Modern Energy po celém světě. Podporuje své členy v 99 zemích. Pořádá a organizuje kurzy Modern Energy.

Více o GoE International

PROBĚHLÉ AKCE

Setkání v kruhu – 2018

Kořeny sebelásky II. – 2018

Zesílit znamená najít sebe – 2017

Základy Energy EFT krok za krokem – 2017

Kořeny sebelásky a naplněného partnerství – 2017

Zbavte se závislostí! – 2016

Intuice hravě a prakticky – 2016

Pozitivní EFT – 2015

Základy moderního stres managementu pro ženy – 2014

Energy EFT – základy a využití v praxi – 2014