O mně

Jsem Martina. Věnuji se metodám moderní energetické práce s emocemi a se stresem. K této práci mě přivedlo zvýšené empatické vnímání a také vlastní problémy – jak už to tak bývá.

Už jako dítě jsem silně vnímala atmosféru prostředí – ono nevyřčené „neviditelné“ dění, a přesto pro citlivé dětské smysly velmi dobře postřehnutelné. Dospělí jinak hovořili a něco jiného z nich vyzařovalo. Nerozuměli mi, když jsem reagovala na to, co skutečně je, nikoliv na to, jak by to, podle jejich slov, mělo být.  

Když jsem dospěla, byla jsem nucena se svou citlivostí vědomě pracovat. Dokopaly mě k tomu časté problémy se ztrátou energie a nevysvětlitelné prudké změny nálad. Postupem času jsem se naučila přijímat své vnímání jako dar a rozvíjet jej dál.

Díky technikám emoční svobody EFT a dalším novějším metodám moderní energetické práce s emocemi jsem se naučila emocím více porozumět, a bezpečně je uvolňovat z těla tak, aby nastala úleva od emoční bolesti a stresu. To sebou přirozeně nese zmoudření a jiný úhel pohledu na konkrétní, původně bolestivou a komplikovanou situaci. Velké poděkování tady patří mojí učitelce Dr. Silvii Hartmann, od které se učím a studuji její metody i nadále. Právě ona mě naučila, že vymizení problému – stav nula nestačí. Je třeba jít dál do vysoce energetizovaných pozitivních stavů, když sršíte energií, a máte potenciál realizovat své sny! Být “energy high”, jak Silvia říká.

Jestliže mě oslovíte pro spolupráci, budeme společně pracovat na uvolňování stresu a posilovat vaši energetiku tak, abyste si postupně během sezení na svá řešení přicházeli sami – díky svému novému uvědomění a vhledu do situace.

Rozhodně vám budu říkat, co děláte špatně, a jak by to mělo „správně“. Toto by bylo podsouvání – v současné době tak silně rozšířený jev v pomáhajících profesích. Bohužel. Jestliže vám kdokoliv cokoliv podsouvá, okrádá vás o vaši sebedůvěru a vede do závislosti na své vlastní osobě či spíše egu.

Nejcennější vždy je, když své objevy činíte sami, postupně si uvědomujete nové skutečnosti a prostě “najednou” víte. Toto už vám nikdo nikdy nevezme. Současně se s novým uvědoměním také zvyšuje vaše víra v sebe, ve svoji vlastní schopnost vždy dokázat najít řešení a správně se zorientovat, ať už je situace jakkoliv spletitá!

Baví mě pomáhat lidem, aby se naučili efektivně zbavovat stresu, a zvyšovat si svůj emoční/energetický stav. Baví mě prožívat s nimi budování jejich mnohem šťastnější reality i objevování nových možností a řešení, propěšných pro jejich nový život. Proto mi moderní energetická práce s emocemi dává smysl, miluji ji a jsem za ni vděčná.

Na štěstí se nečeká. Štěstí se každý den buduje. A o tom to přesně je.

Těší mě, když kolem sebe vidím lidi zářit ve své ryzí jedinečnosti – osobnosti naplněné sebeláskou a sebedůvěrou, které pramení zevnitř. Osobnosti, které mají sílu odrazit se ode dna, pokračovat ve své cestě a své vize a nápady krok za krokem měnit v činy.

Moje kvalifikace:

Člen GoE International

O GoE International

2021 – certifikát s mezinárodní platností GoE Modern Energy Foundation, lektorka Dr. Silvia Hartmann

2015 – certifikát s mezinárodní platností Modern Stress Management, lektorka Dr. Silvia Hartmann

2015 – certifikát s mezinárodní platností Positive EFT Practitioner, lektorka Ber Collins

2012 – certifikát s mezinárodní platností EFT Master Practitioner, lektorka Dr. Silvia Hartmann

Pomáhám lidem zbavit se stresu, aby rozvíjeli svůj potenciál na maximum, a plnili sí své sny.