Základy Energy EFT krok za krokem

 

 

S pomocí EFT a dalších strategií moderní enegetické práce se naučíte uvolnit stres, měnit emoce a úhel pohledu na  nepříjemné záležitosti a ušetříte si tak týdny, či měsíce opakovaného „přemílání“ problému v hlavě – a tím i opakujících se nepříjemných emocí.

 

 

 

 

Proč se EFT naučit:

 

  • Získáte životní dovednost – základní nástroj pro zvládání stresu a rychlou emoční úlevu.
  • Předám vám know how a své dlouholeté zkušenosti s praktikováním EFT a prací s emocemi.
  • Kurz je určen pro domácí praxi. Zaměřuje se na okamžité využití EFT kdykoliv a kdekoliv. EFT je nástroj, který se hodí jak doma, tak i  ve firemním prostředí. Všude jsme ve vztazích, všude čelíme stresu a hledáme, jak si porozumět a komunikovat spolu správným způsobem. Emoční problémy  nás zastavují, zpomalují a především trápí.
  • Správné zacházení  s křivdou, vztekem, lítostí, strachem  apod.  a dovednost je  měnit, vede k radostnějšímu prožívání života a také k prevenci psychosomatickýcch a zdravotních problémů.
  • Dostanete skripta a máte možnost konzultací zdarma po dobu 14 týdnů od absolvování školení.
  • Část výuky věnuji také nejnovějším poznatkům z praxe ohledně zacházení se stínem – našimi odštěpenými a zraněnými já, a jak s nimi co nejlépe zacházet tak, aby na nás přestala vyvíjet tlak a násobit situační stres. To vede k obnově naší celistvosti a rozvoji autentického vyjádření v dříve nemyslitelných situacích.

 

Energy EFT, pro které mám výcvik a certifikaci, je evolučně vyspělejší varianta klasického EFT. Nabízí mnohem širší možnosti pro práci s energií emocí. Jeho tvůrkyně Dr. Silvia Hartmann je pokračovatelkou Garyho Craiga. Obohatila EFT o nové možnosti, především: zahrnula práci s energetickým srdcem a doplnila emoční stupnici: vůči negativnímu -10 až nula, nacházejícímu se vlevo od nuly, doplnila pravou stranu této stupnice nula až +10: pozitivní EFT.

 

Jedno moudré úsloví říká, že „lépe než nakrmit lidi rybami, je naučit je, jak si ty ryby nachytat“.  Můžete absolvovat desítky návštěv u terapeutů nebo se naučit, jak si s pomocí EFT usnadnit každodenní život a terapeutická sezení si vyhradit pouze na zpracování hlubokých traumat, do kterých není radno vstupovat osamoceně.

 

Cena: 1 200 Kč