Energie s Bewit

Aromaterapie je součástí mého života od roku 2004, kdy jsem absolvovala nezapomenutelná školení pana Hádka. Tato školení se stala se základem mého vztahu k esenciálním olejíčkům, vnímání jejich hodnoty a tajemství, která se skrývají za jejich rozmanitými vůněmi. Specifická vůně chrání rostlinku před škůdci, jindy zase přivábí opylovače.

Esenciální éterické oleje jsou ale mnohem více, nežli jen chemické přírodní koktejly, působící v dokonalé přírodní synergii.

Pro člověka je vysoce kvalitní esenciální olej darem, energií , která významně a podpůrně působí na jeho fyzické tělo a mocně ovlivňuje také celý jeho energetický systém – místo, kde se tvoří naše emoce a nálady.

Tyto jedinečné energie posilují a stabilizují naše energetické tělo a tím nám pomáhají cítit se nejen mnohem lépe, ale i dokázat mnohem více. S energií jde všechno líp!

To samozřejmě platí pro vysoce kvalitní esenciální éterické oleje, nikoliv levné syntetické náhražky, zakoupené v drogerii. Ve starověku se cena takových klenotů přírody vyvažovala zlatem, protože vyrobit je bylo velmi náročné.

Dnes už jsme na tom naštěstí mnohem lépe. I tak se za každou lahvičkou kvalitního esenciálního oleje skrývá hodně úsilí a práce.

Díky Příběhům vůní z Madaskaru jsem pozorněji zavnímala, že tady máme českou firmu Bewit z Ostravy, která nejen hovoří o kvalitě olejů a o zodpovědném a etickém vztahu k přírodě a lidem, ale také to i žije. Když jsem navíc přivoněla k jejich olejíčkům a ochutnala jejich jedinečné 100% přírodní produkty, tak si mě úplně získala.

Esenciální oleje Bewit mají certifikovanou terapeutickou kvalitu a splňují tak vše, co dokáží esencialní oleje nabídnout pro zdraví i radost ze života. Navíc jsou ošetřeny pyramidální energií a tato pyramidizace prodlužuje jejich trvanlivost a násobí jejich účinky. Pyramidizovány jsou i ostatní Bewit produkty.

Výjimečným skvostem této firmy jsou také doplňky stravy s molekulou C60. Pokud jste nikdy neslyšeli o molekule C60 (jako donedávna ani já ne), tak si pusťte toto video: Molekula C60: Pravděpodobně největší objev v dějinách lidstva v dlouhověkosti. Její objevitelé, Robert Curl, Harold Kroto a Richard Smalley za ni už v roce 1996 získali Nobelovu cenu za chemii!

Firma Bewit má každému člověku, jehož krédem je kvalita, co nabídnout. Ať už toužíte po produktech, které podpoří vaše zdraví nebo po příležitosti v etickém a smysluplném podnikání.

Vstup do e-shopu

Tady si můžete prohlédnout, co firma nabízí, pročíst si recenze zákazníků a samozřejmě si i nakoupit.

Bezplatná registrace

Tady se můžete přímo zaregistrovat jako nový majitel Bewit podnikání. Žádné povinné nákupy neřešíte, jen touto registrací získáváte přístup k dalším hodnotným informacím a videomateriálu. Máte tolik času, kolik si poskytnete, abyste si vše důkladně prohlédli a zodpovědně se rozhodli. Jinak nemusíte vůbec nic řešit.

Zajímá-li vás cokoliv dalšího ohledně produktů, nákupu nebo spolupráce, napište mi, budu vás kontaktovat. Pokud se zaregistrujete, mohu vám nabídnout slevu až 15% na váš první nákup.