Základy moderního stres managementu pro ženy

 

Workshop

 

animals-617305_1280

 

 

 

 

 

 

Dnešní doba je plná stresu a neodkladných povinností. Život na nás vyvíjí tlak. Býváme frustrované a unavené. A my naopak toužíme být lásky-plné, radosti-plné a šťastné. Když se bude dít takto s námi, bude v pohodě i náš partner a naše děti.

 

Většinou to v praxi funguje tak, že bychom se svým blízkým rozdaly, na dobíjení svých vlastních baterek zapomínáme a ignorujeme jejich varovné kontrolky. Nakonec to odskáčeme tím, že dostaneme zpět s úroky všechno to, čeho jsme se obávaly, a co jsme v žádném případě nechtěly. Je čas vystoupit z tohoto začarovaného kruhu ven 🙂

 

Milé ženy, na tomto setkání se naučíte:

 

  • Jak pracovat se stres tabulkou – monitorovat svůj stres a zasáhnout dříve, než se z malého doutnajícího plamínku rozhoří pořádný požár.

  • Jak dokázat okamžitě přeladit svůj vnitřní stav. Co je energetizování se na maximum, jak se to cítí, a jak to může fungovat právě pro vás a vaši rodinu nebo váš partnerský vztah.

  • Jak si zachovat jasnou mysl navzdory okolnostem a situacím, které se vás bolestně dotýkají.

  • Ujasníte si, jak konkétně to chcete a potřebujete v jednotlivých oblastech svého života – tato část je o stanovení si čistého a jasného záměru.

 

 Jako vedlejší efekt tohoto setkání máme příležitost využít energie skupiny a vzájemně se

zcela novým způsobem v zacházení s energií emocí  podpořit.

 

Kdy: 17. 5. 2016, 18.00 – 21.00

 

Místo setkání: Studio Betula, Táborská 125, 615 00 Brno

 

 Cena: 500,- Kč

 Platí se na místě. Klienti a účastníci mých předcházejících akcí sleva 10%.

 

Maximálně pro 10 účastnic.

 

Závazná přihláška: