V čem je vaše síla?!

Narodili jsme se, abychom žili svoji jedinečnost. Abychom rozvinuli dary, které jsme dostali do vínku, a se kterými se cítíme tak lehce a přirozeně, pokud jim věnujeme svou plnou pozornost a rozvíjíme je. Řeč je o našich silných stránkách.

Pixmac000016289197_kluk_na_prkněVe škole nás učili soustředit se na průměr, aby byl co nejlepší. Nejdůležitější bylo opravovat chyby a dělat maximum pro to, abychom dosáhli co nejlepších výsledků tam, kde jsme byli slabí. Naučili jsme se věnovat veškerou svou pozornost svým chybám, své nedokonalosti a dřít pro výsledek. A především mít dobrý průměr.

Není divu, že díky školskému systému většina lidí na své silné stránky zapomene a přestane je používat.  Tato skutečnost má pro kvalitu jejich života fatální důsledky. A také pro společnost.

 

Napadlo vás někdy, co by se dělo, kdybyste věnovali pozornost pouze jedničkám, které se dějí jakoby samy od sebe?

Kvalita, která se za nimi skrývá, by narůstala. Každá další jednička by byla ještě více skvělá… ještě více brilantní… špičková… ještě více…

Kudy vlastně vede cesta k probuzení génia člověka? Není to právě tudy?

Proto dává smysl věnovat svým silným stránkám maximální pozornost. Nemůžete dát sobě a světu větší dar než právě to, co máte v sobě – co je vaší přirozeností.  Kde by asi byl lev, kdyby si hrál celý život na ovci!

„V čem jsem dobrý?“

„Co mi jde snáze než ostatním?“

„Co mě baví tak, že ztrácím pojem o čase?“

„V čem vynikám?“  

Odpovědi na tyto otázky ruší hru na ovci a probouzejí ve vás sílu lva. Naladit se na proud své přirozenosti  je vždycky výhra.

 

Jednou z cest, jako poznat své silné stránky od základů, je profil Dynamiky bohatství. Vychází z principů starověkého I-tingu a z Jungova přístupu k osobnosti člověka.

Existuje osm základních profilů osobnosti člověka a s nimi spojených osm základních principů, jak s pomocí vnitřního bohatství – svého přirozeného talentu vytvářet bohatství a hodnoty ve vnějším světě.

Dynamika bohatství je určena pro lidi, kteří hodlají ve svém životě podniknout cestu, na které získají svobodu, a naučí se vytvářet bohatství a hodnoty nejenom pro sebe sama, ale i pro celou společnost. Rozhodně neosloví pecivály, kteří marní čas sezením u televize nebo stěžováním si na téma, jak je tady všechno špatně.

Jste-li akční a oplýváte nápady, které byste rádi v praxi realizovali, pak je pro vás Dynamika bohatství velmi cenným nástrojem pro sebepoznání a správné rozhodování.

 

db-logo-pt-cz-2

 

 

 

 

 

Proč se mi líbí Dynamika bohatství?

  • Je výjimečná. Snoubí se v ní východní a západní přístup k osobnosti člověka.
  • Propojuje v sobě spiritualitu a podnikání.
  • Zaměřuje se na silné stránky osobnosti člověka a také ukazuje cestu, jak s nimi dál pracovat a rozvíjet je.
  •  Učí vytvářet proud hojnosti ve svém životě a vede k pochopení, jak s tímto proudem pracovat.
  • Probouzí vědomí skutečného bohatství: „Skutečné bohatství je to, co vám zůstane, když přijdete o všechny peníze.“
  • Dynamika bohatství podporuje podnikání na etických základech a je přínosem, jak pro podnikatele, tak i pro ty, komu je jejich podnikání určeno.

 

Tvůrcem Dynamiky bohatství je Roger James Hamilton a do Čech ji před nedávnou dobou přinesl Ján Polák,  spoluzakladatel firmy Prosperity Vision.

Více o Dynamice bohatství najdete zde:  http://profildynamikybohatstvi.cz/

 

„Děláte-li něco, co vás stojí velkou námahu, určitě děláte nesprávnou věc.“

Roger J. Hamilton

Martina Konečná

 

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.