Už nikdy do nemocnice!

Lekají vás lekaři? Nedejte se! Dokážete pro zdraví svého těla udělat víc, než si teď myslíte!

blister medical pills background green deskNedávno jsem ve své rodině zažila, jak to, co se odehrává za nemocniční zdí, dokáže ničit člověka a brát mu jeho důstojnost. Člověk – diagnóza tam v podstatě nic neznamená. Jenom dostane pocítit, že otravuje, že tam vlastně na něm nikomu nezáleží. Bohužel se jednalo o velmi blízkého člověka.

Taková je zkušenost v mojí rodině a nezajímá mě, že jinde to možná tak hrozné není. Toto se stalo nám.

Také jsem před pár dny slyšela neuvěřitelný a smutný příběh o 12-letém děvčátku, které trpělo depresemi, a tak se rodiče s důvěrou obrátili na lékaře. Ti vzali děvče do nemocnice na pozorování. Monitorovali její pokoj, a když zjistili, že si povídá sama se sebou (byla na pokoji sama a bylo jí tam smutno), tak z ní udělali schizofreničku a rodiče museli podepsat, že souhlasí s její hospitalizací a“léčením“ na schizofrenii. Jinak by jim ji sociální úřad odebral.

Tento příběh se nedávno odehrál v USA. To nehraje roli. Podstata zdravotnického systému je stejná, ať už se jedná o kteroukoliv zemi. Ne-moc je pro něj výnosná a zdraví ztrátové. Farmaceutické koncerny mají dlouhé prsty, které sahají, kam se jim zamane. A člověku rozhodně neslouží.

Pokud se chcete opravdu uzdravit, je nemocnice to poslední místo, kde byste měli být. Udělají tam z vás odběratele léků. O to jim přece jde. Takhle se naučili fungovat. Nezamýšlet se nad příčinami, ale zastírat následky. A vytvářet příčiny další, možná ještě závažnější.

Lékaři nestudují podstatu zdraví. Studují nemoci. Učí se, jak hasit následky vzniklé nerovnováhy v organismu pomocí chemie. A to už vůbec nemluvím o tom, že nejsme jenom tělo, ale i duch. Naší podstatou je energie. A čím dříve si to uvědomíme a začneme s tímto faktem  pracovat,  tím lépe pro nás.

Naše tělo má úžasné regenerační schopnosti. Pokud s tělem nespolupracujeme a neučíme se o jeho moudrosti, nemá šanci jich využít.

Spousta lidí se už probudila ze snu o zdravotnické „péči“ a stále více lidí se probouzí.

Co chcete? Léčit se nebo uzdravit? Je v tom dost podstatný rozdíl.

Přestaňte odevzdávat zodpovědnost za své zdraví autoritám v bílém plášti. Komu více záleží na tom, abyste byli zdraví? Jim nebo vám?

 

Jen tak na okraj: Před několika dny poběhla tiskem zpráva, že herečka Angelina Joe si nechala chirurgicky odstranit obě prsa, aby nedostala náhodou někdy v budoucnu rakovinu.  Protože prý má gen, který rakovinu prsu způsobuje. Operace trvaly 3 měsíce. Ani ve snu by mě nenapadlo, jak daleko dokáže člověk zajít, jestliže uvěří hypnózám lékařů a přemůže jej strach ze smrti! Bohužel.

 

 

Martina Konečná

 

 

Komentáře

  1. Magdalena napsal:

    Také mne při zprávě o Angelině Joe napadlo, kam až svět zašel. Místo toho, aby se podívala na chování své matky, která ji svojí rakovinou něco učila a poučila se z toho, tak si nechá odstranit prsa. A včera večer v TV vysílaly případy českých žen, které si také nechaly odstranit prsní žlázy. Svět čeká na další oběti, když nechci být oběť a chci žít, tak se pro to musím rozhodnout. A děkuji „obětem“, že na sebe vzaly nelehký úkol, abychom my ostatní pochopili, že naše podstata je duchovní. A tělo je nástroj, chrám Ducha.

  2. ZdenkaM. napsal:

    Nechci Angelinu soudit, možná jako správná herečka umí prožívat emoce druhých, ale svůj život uchopit nedokáže.Dala sílu svému strachu a ten je přemohl, proto podstoupila toto zmrzačení. Částečně ji chápu, přestože je dospělá, má v sobě hodně bolesti…Horší je, že to co jí lékaři provedli je odporný byznys a tím, že to takto zveřejnili (prý pro blaho dalších žen)infikovaly další ženy zbytečnách strachem a tím, že se na jejím příkladu rozhodly ho následovat…To je zvěrstvo, které nemá s medicínou nic společného.Výchova k sebeuvědomění a přijetí odpovědnosti za zebe sama, to je to co v dnešní době není dostatečné.Moje mamka (zemřela v 87 letech a měla nás 6 dětí) říkávala,,nevychovaný člověk nemůže vychovat k soběstačnosti a sebevědomí dítě,,Ano, pokud se někomu ty informace nedostávaly, měl by i v dospělém věku pátrat a učit se. Není nic smutnějšího, než když 50-ti letá žena řekne:,, ty to máš dobré měla jsi tak úžasnou matku, ale já se narodila do blbé rodiny!,, Já na to ,,no a co, to se budeš litovat dosmrti? Vyhovuje ti role oběti?,,….Asi tak milé dámy, mějte prima dny. ZdenkaM.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.