Posloucháte svůj šestý smysl?

 

human-1177413_640

 

Intuice je jemný, ale častokrát velmi naléhavý signál, vycházející z našeho těla. Zamrazí vás, naskočí vám husí kůže nebo se vás zmocní silný pocit, že něco máte nebo nemáte udělat. A když tento svůj pocit následujete, později se ukáže, že jste udělali to nejlepší, co jste v dané situaci mohli udělat.

Intuice je náš regulérní šestý smysl. Jedná se o širokou škálu reálných fyzických pocitů, které nemají fyzický původ.

Šestý smysl je velmi jednoduše pochopitelný, když uznáme fakt, že nejsme jenom z masa a kostí, ale také z ENERGIE.

Vedle svého fyzického těla, máme své tělo energetické. Toto energetické tělo nevidíme, ale zato ho velmi dobře cítíme. Komunikuje s námi prostřednictvím emocí. Škála emocí je rozsáhlá. Od velmi jemných, sotva postřehnutelných pocitů přes výrazně se projevující emoce až po psychosomatickou bolest.

Všechny tyto projevy jsou náš šestý smysl! Slouží nám k tomu, abychom okamžitě věděli, že v energetickém těle nastal problém.  Bohužel, energetickou úroveň nevidíme. O tom, co se v ní děje, se dozvídáme jedině prostřednictvím pocitů v těle.

 

Když se našemu energetickému tělu nedaří, volá nejdříve jemným hláskem: „Hej, člověče, zastav se, nejsem v pohodě a je potřeba s tím okamžitě něco udělat.“

 

V dnešním světě plném stresu a rušivých vnějších podnětů tento tichý hlásek většinou vyslyšen není. Proto dochází ke stupňování těchto pocitů, jejichž horní mezí je psychosomatická bolest. To je přesně ta fáze, kdy běháte od lékaře k lékaři, z jednoho vyšetření na druhé, ale nikdo vám nic nezjistí. Podle lékařů jste naprosto zdraví, přestože vám je naprosto jasné, že nejste.

Pokud ani v této fázi nesjednáme okamžitou nápravu, dochází k onemocnění a poškození také fyzického těla. Tady už je intervence a uzdravení mnohem náročnější a také dražší záležitost.

 

Věnujte pozornost signálům v podobě pocitů a emocí. Jsou zpětnou vazbou, varovnými kontrolkami, informujícími o kondici vašeho energetického těla.

Čím více to budete trénovat, o to pozornější vůči jevům na energetické úrovni se stanete.

Čím dříve je dokážete zachytit a sjednat okamžitě nápravu, tím lépe pro vaše zdraví, vaše vztahy, kariéru a kvalitu života vůbec. Lépe uhasit plamínek, nežli požár, devastující okamžitě vše, co mu přijde do cesty!

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.