Pekelná značka je vlastně boží!

Nesnáším reality show. Přijdou mi, že ponižují lidskou důstojnost, provokují primitivní lidské pudy a celkově se jedná o zabiják nudy pro lidi, co čtou rádi Blesk a vrtají se v soukromí slavných…

 

Pekelna_znacka_citat_02

 

Pekelné značce Tomáše Lukavce jsem dlouho odolávala. Už ten název samotný se mi zdál podezřelý… Ne, ne, ne, reality show zavánějící peklem, to fakt není nic pro mě!

Videa si ke mně nakonec stejně našla cestu díky Tomášově fantastickému ebooku, který jsem si ze zvědavosti stáhla přes odkaz na facebooku. Ten mě dostal! Svou praktičností, využitelností a hloubkou informací. Využijete-li jich skutečně naplno, dramaticky tím navýšíte své schopnosti uplatnit se v jakémkoliv oboru a prodat světu to nejlepší, co ve vás je.

Pokud nemáte rádi reality show stejně jako já, a přesto jste zvědaví „vo co go“, stáhněte si ebook a nechte se vtáhnout do hry 🙂 . Věřím, že budete příjemně překvapeni. Tahle reality show je JINÁ. A to doslova. Inteligentní, vzdělávací a naléhavě útočící na vaši lenost. (To jsme tak trochu všichni.)

Za jeden den jsem skoukla se zatajeným dechem všechna doposud uvolněná videa. A učila se a pozorovala. Soutěžící i porotce… My lidé máme ohromný potenciál. Dřímá v každém z nás. Ovšem ne každý člověk jej dokáže sdílet se světem na 100%. Rozhodnout se začít svá osobní procenta navyšovat, je revoluční čin. Cesta je dána, bůh to chtěl, ale kroky po ní vedou na nová, dosud neprobádaná území své vlastní osobnosti. Vyhrává ten, kdo vytrvá, a kdo má kolem sebe lidi, kteří mu v kritický moment této cesty podají ruku, podrží jej a podpoří, nebo také rovnou pořádně nakopnou, aby „odvážlivec překonávající vlastní meze“ vytrval. Ten, kdo mu upřímně a ze srdce pomáhá, přesně ví, co je v daný moment nejvíce potřeba…

Při sledování videí jsem se hodně dozvěděla o sobě, svých vlastních omezeních, předsudcích a dostala odpověď na nevyslovené otázky.

Tomáš mě dokázal přesvědčit, nadchnout a vtáhnout do hry. Fandím jeho transformační reality show, fandím jeho kreativitě, pracovitosti, smyslu pro detail a schopnosti s lidmi pracovat.

Mám pro vás jeden tip:

Až budete sledovat některé z videí, zastavte si ho na chvilku právě v okamžiku, kdy se soutěžící dozvědí svůj úkol. Položte si následující otázky:

  • Jak bych se s tím vypořádal/a já?
  • Co bych podnikl/a vzhledem ke své profesi?
  • Na které své silné stránky se mohu spolehnout a využít jich, abych tento úkol co nejlépe zvládl/a?

A taky pracujte aktivně s Tomášovým ebookem. Byla by velká škoda, kdyby vám na něj začal sedat virtuální prach!

 

Přeji vám hodně zdaru, veselou mysl a vášeň pro věc!

 

Nemůžete si dovolit setrvávat v pekle svých osobních problémů a neukázat světu, kdo jste, a oč jste jej sem přišli obohatit.

 

 Využijte hodnotu Pekelné značky pro sebe na maximum. Je rozdíl, zda se světem sdílíte svou opravdovost teď nebo až někdy jednou…

 

 Martina Konečná

 

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.