Jak se studuje EFT v Anglii u Silvie Hartmann

Když jsem začala studovat kurz EFT Master Practitioner u Dr. Silvie Hartmann, sotva jsem mohla tušit, co mě čeká. Byla jsem prostě nadšená z její zbrusu nové knihy „Energy EFT: Energize Your Life From -10 to +10“ (Energy EFT: Energetizuj svůj život z -10 na+10).

Back To School Illustration

Obsahovala přesně ty informace, které jsem potřebovala. Něco mimořádného a vzrušujícího, něco, co mi dávalo smysl. Cvičení, doporučovaná v knize, jsem praktikovala a věděla jsem, že tahle cesta nesmírně akceleruje osobní vývoj.

To, co ale následovalo, překonalo má očekávání. S kurzy u nás se to má většinou tak, že je absolvujete a dostanete certifikát. Nikoliv ovšem u Silvie.

Nestačilo přečíst si teorii lekce, něco si prakticky vyzkoušet a mít to takzvaně zvládnuté. Musela jsem si předkládané informace opravdu důkladně osahat, zvnitřnit si je  – díky navazujícím cvičením a vedení lektorky. A cvičení jsem prováděla jednak na sobě a jednak se svými practice partnery – přáteli, kteří si chtěli Energy EFT vyzkoušet. Na konci každé lekce (bylo jich 12) bylo potřeba písemně vypracovat úkoly a odeslat je do Anglie.

Silvia ze způsobu vyjadřování a přemýšlení o tématu jasně rozpozná, zda má student téma zvládnuté nebo ne. A nepustí dál do další lekce. To, co se tu žádá, je vnitřní proměna, posun v myšlení, učení se zevnitř ven. Teprve na základě vlastní praktické zkušenosti, jsem porozuměla tématu lekce na mnohem hlubší úrovni, když jsem si ji pročítala podruhé a potřetí…

Byl to ten nejnáročnější kurz osobního růstu, který jsem kdy dělala, ale také jeden z nejcennějších. A trval mi 7 měsíců. Za těchto pár měsíců jsem se sebou dokázala udělat víc, nežli jindy za roky života.

Zbavila jsem se spousty stresu a emocionálních bloků. Jsem svobodnější, radostnější a šťastnější. Mám k dispozici mnohem více energie a život mě baví stále více. Jako tomu bývalo v dobách mého raného dětství. Návrat k sobě sama, ke své přirozenosti, je to nejcennější, čeho se mi díky této intenzivní praxi a získávání zkušeností s Energy EFT dostalo.

Naše emoce jsou velmi cenné, jsou naším kompasem ke svobodě. Přesně indikují, co, kde a jak se děje v našich vnitřních energetických realitách. Největší chybou, co můžeme udělat, je utíkat od emocí pryč a nevěnovat jim pozornost.

Jsem hluboce vděčná Silvii Hartmann za její láskyplnou podporu a vedení. Je pro mě živoucím příkladem mistra, který dosáhl svým vědomím mnohem dál, než naprostá většina lidí na této planetě. Přesto zůstává pokorná a milující, neustále poznává a studuje dál a pokračuje ve své evoluci. Protože evoluce každého z nás je nekonečná. Toto její poselství znamená velmi mnoho pro můj další život.

Hranice poznávání nejsou nikdy konečné a to je na naší existenci velmi krásné.

Osvobozování se od emocionálních bolestí starého světa je proces.  Pokud se to člověk naučí, konečně se přestane vyhýbat svým problémům a začne je řešit. Žádná jiná překážka není. Pustit se do svých letitých problémů, konečně s nimi něco udělat, znamená měnit si svou fyzickou realitu. Dostat se po spirále své individuální evoluce zase o kus výš.

Nikdo z nás nemá zvládnuté vše. Stále je na čem pracovat. Jedno ale vím jistě: Mám klíč k řešením a jdu po správné cestě. Jak se pozná správná cesta? Na zvyšující se kvalitě života po všech stránkách!

Na každého člověka čekají v každém okamžiku jeho cesty životem poklady.

Poklady jsou vaše, pokud najdete odvahu čelit své bolesti, transformovat ji a milovat, co je.

Mohu vás podpořit na vaší vlastní a jedinečné cestě. Můžeme se spolu lehce a elegantně přenést přes propasti, které mně osobně trvaly roky. Vím, že začít kdykoliv a odkudkoliv stojí za to.

Zvu vás do světa nového paradigmatu, do světa s energií v mysli! To nejcennější, co můžete získat, máte v sobě.

Energy EFT má potenciál osvobodit naši civilizaci z chaosu a zmatku a vnést do ní soucítění a lásku. Jiná cesta osvobození, nežli s láskou v srdci, pro lidskou bytost stejně neexistuje a nepokračuje. A začíná to právě na velmi osobní úrovni.

Srdce, zbavené veškeré emocionální bolesti, to je skutečný zázrak a požehnání! Nejenom pro nás, ale také pro ty, co přijdou po nás a zdědí náš svět – naše děti a děti jejich dětí…. A za to přece stojí bojovat! Ovšem nikoliv s vnějšími „nepřáteli“, ale cestou rozpouštění a transformace vlastní emocionální bídy. Jiná bída ve světě plném hojnosti ani neexistuje.

 

Martina Konečná

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.