Jak bolavý zub přestal bolet

Chci se vám svěřit se svým jedním osobním EFT příběhem. Věřím, že se vám moje zkušenost může někdy velice dobře hodit.

Tooth On Blue BackgroundVánoce si vždycky, co se týká sladkostí, pořádně užívám. A stačí kousek skořápky z ořechu – zapomenuté v cukroví a zub dostane pořádně zabrat.

Začátkem ledna moje takto postižená stolička dávala o sobě vědět stále naléhavěji a dožadovala se ošetření. Jak už to tak bývá, návštěvu zubaře jsem stále odkládala na později, protože to pořád ještě nebylo tak „hrozné“. A když už to být hrozné docela začalo, byl zrovna víkend.

První noc se mi podařilo bolest zubu utišit s pomocí koření hřebíček. Druhou noc již tato osvědčená lidová receptura nezabírala. A bylo ještě hůř – bolest mi začala vystřelovat od zubu směrem k uchu a oku.

Použít EFT klasicky a ťukat si na rozbolavělou hlavu se mi zrovna dvakrát nechtělo. Když jsem nad ránem stále bděla a nevěděla už, jak si lehnout, vzpomněla jsem si na zmínku mojí lektorky Silvie Hartmann o tom, že při rozbolavělé hlavě nebo zubech velmi pomáhá zlehka se dotknout energetického bodu ukazováčkem a chvíli jej na něm ponechat. Netlačit!!! Nejde o to udělat si díru do hlavy, ale pracovat soustředěně, lehce a elegantně na energetické úrovni.

Okamžitě jsem to začala zkoušet. Prošla jsem si celé jedno EFT kolo s lehkým podržením a pozdržením se s ukazováčkem na každém z energetických bodů. Tímto experimentováním jsem zjistila, že mi nejlépe reagoval bod na vrcholku hlavy. Okamžitě jsem tady vnímala jemné proudění energie a uvolňující pocit. Zaměřila jsem se tedy svou pozorností jenom na tento bod. Držela jsem si na něm zlehka ukazováček a vystřelující nepříjemná bolest byla cca do 10 minut pryč. S úlevou jsem usnula.

Stav utišení a klidu přetrvával i následující den při návštěvě zubaře. Nebyla jsem schopna přesně říct, o který zub se vlastně jedná. Teprve testování poklepem na zuby a proudem vzduchu jej odhalilo.

V zubu byl ošklivý zánět. Tušila jsem to, protože jsem už delší dobu cítila oslabení celého těla a dělalo se mi nevolno ve vyhřátých a špatně větraných prostorách. Vleklý zánět zubu vás dokáže hodně oslabit a je velmi zatěžující na srdce. Rozhodně je lépe návštěvu zubaře neodkládat!

Přesto jsem energetické ošetření rozbolavělého zubu na správném místě v energetickém těle – v tu noc, kdy jsem se trápila, považovala takřka za zázrak. Nesnesitelná bolest se úplně eliminovala a zub nebolel ani následující den.

Pokud vás někdy budou trápit zuby nebo migréna, vyzkoušejte si to!

Máte-li nějakou zajímavou dobrou zkušenost na téma bolavý zub, napište mi ji do komentářů.  Takové rady bývají v okamžicích naléhavé potřeby k nezaplacení a stojí za to sdílet je s ostatními.

 

Martina Konečná

 

Komentáře

 1. Roman napsal:

  Zelený čaj užívám teprve dva týdny a už po této době cétim blahodárné účinky.Víte mám problém co se týč zubního kazu je to bolest vystřelující směrem nahoru do hlavy po straně kde vás bolí zub ano je to způsobeno bakterií streptococcus mutans je to velmi zákeřná forma mutace i když jsou bolesti velmi bolestivé dá se ihned zastavit a polevit od bolesti a jedinou medicínou je právě zelený čaj, během jednoho šálku který v tu danou chvíli popíjíte do pěti minut ustupuje bolest ať je silná jakkoli sám na sobě to testuji i když bolest je zničující ale bojuji a popravdě nic jiného vám tak nepomůže jak tento čaj zelený. Hřebíček pak tu máme vepřové sádlo,sůl a soda dokonce česnek ale bohužel bolest utiší ale zub od kazu nevyléčí, ano zubař ale mít opět plomby které obsahují rtuť to radši budu s díramy v zubu ale bez bolesti a se zdravými. Sám cétim jak se my plomba čili ten kov rozpouští cétim tu měděnou příchuť z té amalgámové plomby a mám dosti po ní křeče, tak že co můžu doporučit je opravdu pít zelený čaj jak už to je popsaný na této stránce pět až osm krát denně a ještě jedná důležitá věc vyvarujte se bílého cukru dejte si radši kus masa třeba s těmi americkými brambory jen ne cukr bílý děkuji.

 2. zuzana napsal:

  Mám mrtvej zub je to 6 nahoře v pravo měla jsem tam nejdřív jen kéž ale pak po vrtání jsem měla nesnesitelné bolesti tak na další den sem šla k zubaři ta mi to celé rozvrtala a dala tam lék a lehce zablombovala a za 14 dní jsem tam přišla znovu ať to dodela už to nebolelo ale jak mi to zamblombovala tak jsem nemohla ani z té bolesti mluvit tak sem na další den tam šla znovu teď mám díru v zubu a musím vydržet do pondělí ale hrozné je to že mně to furt bolí a to hodně je to nesnesitelné a to až moc vyzkoušela jsem už vše ale nic nefunguje…

  • Martina Konečná napsal:

   Oblast působení EFT je na úrovni energetického těla člověka. Tady uvolní blokády, obnoví proudění energie a tím vytvoří vhodné podmínky pro to, aby se fyzické tělo mohlo zregenerovat a uzdravit. Pokud už je problém se zubem silně manifestovaný na fyzické úrovni, nemusí výrazná úleva nastat! Přesto aplikací EFT vždy vytváříte podmínky k tomu, aby se fyzické tělo dalo do pořádku co nejdříve. Pokud bolestivý problém setrvává zatím jenom na energetické úrovni, je úleva od bolesti okamžitá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.