EFT & strach ze zázraku

Překlad článku Dr. Silvie Hartmann pro EFT praktiky, kteří pracují s EFT nové generace a používají stupnici SJP od -10 přes 0 až po +10.

geyser eruption

EFT zázrak nebo jednominutový zázrak  – ťukáte někde uprostřed obvyklého kola EFT a najednou WOW! Klient okamžitě prožívá skutečnou událost osvícení . Toto je jedinečným rysem moderní energetické práce a přesně to, co je tak ohromně vzrušující na EFT. Bohužel faktem je, že EFT praktici se BOJÍ, že se něco takového stane.

Ne, jistě že VY ne – jedná se samozřejmě o všechny ostatní EFT praktiky. A ti, co se věnují sebeléčení s EFT se toho bojí taky. Dobře, můžeme vynechat slovo „bát se“ a namísto toho hovořit o faktu, že lidé mají reverzy  vůči vytvoření zázraku v léčení energetického těla.

Jak jsem na něco takového přišla? Vyškolila jsem stovky lidí z celého světa a ze všech možných různých společenských vrstev a oni nedotahují EFT ošetření do konce – ani se sebou sama, natož pak se svými klienty. Zastaví se v nejlepším, někde na +8. Je to tak běžné a stává se to tak pravidelně a často. Rozhodně se nejedná o izolovaný jev.

Neustále jim říkám, no tak, já po vás chci +10! Co to děláte, už zase jste se zastavili na +7, +8. Přece jsem vám nejmíň desetkrát říkala, že teď už to nestačí, jinak se míjíte s tím, co EFT umí. Je to ztracená příležitost, katastrofa!

Mohla to být fantastická, transformující energetická zkušenost osvícení u praktika a u klienta – ale nebyla. To je hrozné!

Je to jako mít sex a na samém okraji, kdy by stačilo jen málo, a došlo by k orgasmu, vstát, natáhnout si kalhoty a říct, že to bylo zábavné a odejít v domnění, že šlo o opravdový sex – i když je jasné, že ne.

Tak, jak je to tedy s těmi reverzy vůči +10?

Máte-li reverz vůči +10, potom musíte mít také reverz vůči EFT zázraku nebo jednominutovému zázraku a stejně tak vůči spontánně se objevujícím prožitkům osvícení. Je to totiž jedna a ta samá věc.

Pro každého, kdo se zabývá EFT – ať už se jedná o praktika nebo člověka věnujícího se sebeléčení, je velmi důležité zbavit se takového strachu nebo reverzu vůči +10.

Pojďme si tedy položit otázky (všichni EFT praktici, samozřejmě!):

  • „Co vám brání jít přímo na +10 s opravdovým záměrem plné síly, v potěšení a radosti?“
  • „Mysli na to, že najednou klienta dostaneš na +10. Kde to cítíš ve svém těle? Ukaž mi svýma rukama. Popiš to a poťukej na to! A neopovažuj se přestat, dokud nebudeš na +10!!!“
  • „Jaké strašné věci by se mohly klientovi přihodit, pokud by se dostal příliš vysoko a příliš brzy?“
  • „Jaké strašné věci by se mohly stát TOBĚ, pokud by tví klienti měli okamžitě fantastické prožitky osvícení a ve vteřině, kdy se s tebou setkají?“
  • „A jaké strašné věci by se mohly nebo nemohly stát pokud ty a tví klienti byste měli spousty +10-tek a navíc 20x denně ve dne, v noci….?“
  • „A co by se stalo, kdybys toto dělal se skupinou a oni všichni by šli na +10…?“

Civilizace tak, jak ji známe, by se sesypala! Zcela jistě! Postrádá logiku, stejně jako naše rozličné energetické reverzy nejsou logické, nejsou racionální a když máme  v našem energetickém systému tato zauzlení, nejsme schopni myslet jasným a uspořádaným způsobem. Doslova.

Všem lidem, praktikujícím EFT, znovu opakuji: „Do toho, přátelé. Přestaňte s nedostatečnými změnami sebe a svých klientů. Vychytejte své reverzy vůči magické +10-ce! Udělejte vašemu energetickému systému to potěšení, odstraňte bloky zpod kol vašeho letadla, zapněte motory a vzlétněte vysoko!“

„Přestaňte myslet na +10 jako na něco podivného, něco, co je jako záblesk, který se stane jedenkrát za život, pokud máte štěstí.

„Začněte na to myslet jako na něco k čemu jste byli stvořeni, abyste to mohli cítit. Samotným řádem stvoření.

Myslete na + 10-ky jako na schody schodiště ke hvězdám. To je také to, čím skutečně jsou. Potřebujeme jich spousty – pro každé trauma, které jsme kdy prožili. A fakt je, že nás posouvají výš a výš, dokud se nebudeme opět opravdu cítit jako správná lidská bytost, po všechen čas.

„Jděte si pro +10!!!“ Ano, to je to, co bych řekla. Přesně to.

Mezitím se pozorujte. Když si ťukáte, kontrolujte si se stupnicí SJP – je to už skutečně plně na +10?

Opravdu jsou barvy o 100% jasnější?

Opravdu vás teď Bůh miluje a vznášíte se štěstím?

Je svět skutečně tím nejbáječnějším místem, které si dokážete představit? A patří vám se vším všudy?

Pokud ano, gratuluji. Získali jste zářící hvězdu pro svou inkarnaci a ty jsou mnohem cennější, nežli doposud tušíte.

Pokud byly vaše odpovědi záporné, zeptejte se sebe sama upřímně: „Proč se nechci cítit mnohem lépe než teď, a dokonce ještě lépe než to?“ A ošetřete své reversy.

Každý z nás, kdo se přestane obávat síly +10-tek je hvězdou a darem pro ostatní.

 

Silvia Hartmann

 Převzato z http://energyeft.com 

Překlad © Mgr. Martina Konečná, www.energyeft.cz  

 

Zajímá vás moje osobní zkušenost  magickou +10-kou? Čtěte zde:  Setkání s Bohyní

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.