Barevné EFT: Polechtej mě růžovou!

Jak si zvyšovat energetický tok a zlepšovat pocity s pomocí barev a EFT? Více v tomto překladu článku Dr. Silvie Hartmann.

dreamstimefree_251887_barvené_pastelky

Existuje spousta báječných  možností na energetizování a odstresování, které lze provádět s pomocí Energy EFT. Patří sem také barevné EFT – skvělý způsob, jak umožnit lidem, aby se cítili lépe, a vrátil se jim úsměv do tváře. Skvěle to funguje také s dětmi.

Lidé budou  hovořit o tom „cítit se modře“  a to je popis stavu jejich energetického systému. S moderním Energy EFT můžeme využít energii barev, abychom se cítili jinak, a také abychom poskytli energetickému systému širokou škálu „energetických vitamínů“, které lze dodat takřka okamžitě.

Existuje spousta způsobů, jak můžeme barevné EFT použít. Můžeme začít tím, že se zeptáme, jaká je dominantní barva tvého energetického systému v tomto okamžiku? Cítíš se trochu bledý(á), trochu šedý(á)? Nebo až moc ohnivě oranžový(á) nebo až moc v červené barvě? Jsi modrý(á)? Zelený(á) závistí? Ve stavu černé deprese?

Nevadí, jestliže nedokážeš na tuto otázku odpovědět. Mnohem důležitější otázka je: „Jaká barva by Tě právě nyní skutečně povzbudila?“

Pokud bys měl(a) před sebou bufet se všemi možnými barvami duhy, kterou z těch barev by sis vybral(a)? Která z nich právě nyní přitahuje tvou pozornost? Po které z nich „prahneš“? Jaké jsou tvé „opravdové barvy“?

Vyber si z duhy barvu.

Nyní vědomě a soustředěně ťukej jedno kolo Energy EFT se zaměřením na tuto barvu.

Tip: Pokud právě teď neoplýváš zrovna velkou vizualizací, nevadí. Rozhlédni se po svém okolí a podívej se, zda se v něm někde nenachází barva, na kterou chceš ťukat. Dokonce i malý bod na zadní straně knihy, na obrazovce tvého počítače nebo venku za oknem, se hodí.

Můžeš se na něj soustředit pohledem, zatímco ťukáš a říkáš jméno barvy.

Ťukej soustředěně jako vždy; zapoj své energetické ruce tak, že „v konečcích prstů cítíš silné brnění“; zhluboka dýchej na každém bodu a vyslovuj název barvy pomalu a vědomě.

Na konci kola použij stupnici SJP, abys zjistil(a), do jaké míry jsi nyní energetizovaný(á)  a jak se nyní cítíš.

Teď si můžeš vybrat další barvu. Může to být opět ta samá, abys jí získal víc do svého energetického systému, nebo jinou barvu, která tě vynese dokonce ještě výš.

Ťukej na tu barvu; a pokračuj ve vybírání si nových barev, dokud se nebudeš cítit naprosto báječně a zářící uvnitř i vně.

Existuje spousta, spousta možností, jak použít tento základní vzor.

Můžeš jej použít, abys sobě nebo svým klientům nebo své rodině kdykoliv poskytl(a)  spoustu energie; můžeš jej kdekoli použít pro silné odstresování a energetizování; a můžeš Barevné EFT použít pro vyřešení problémů na jiné úrovni.

Například namísto pokoušet se vědomě vyřešit nějaký problém, abys měl(a) více inspirace nebo energie nebo nápadů ohledně problému, můžeš se zeptat: „Jaká barva by mi s tím mohla pomoci?“

Ťukej Energy EFT na barvu, kterou potřebuješ, a která změní to, jak se cítíš, a to pak zase  změní, jak myslíš  a nabídnou se  ti naprosto odlišné úhly pohledu  na problém, který bylo třeba řešit.

Také můžeš na barvy myslet jako na esenciální vitamíny pro tvůj energetický imunitní systém. Můžeš se zeptat: „Jaká barva mi pomůže, abych se cítil(a) ještě silnější? Zdravější? Jaká barva mi pomůže rychleji se vyléčit? Jaká barva mně pomůže v uzdravení? A která mě  právě nyní povzbudí? Jaká barva mě bude chránit před (x)?“

Používání barev je snadný, intuitivní a velmi silný způsob, jak našim energetickým systémům poskytnout mnohem více toho, co potřebují, aniž bychom byli experti na práci s energií.

Je to také velmi zábavné a dokonce i malé děti se mohou zapojit a vybrat si své vlastní barvy.

Vyzkoušej si to pro sebe hned teď.

Po jaké barvě „hladoví“ tvůj energetický systém právě v tomto okamžiku?

Jakou barvu bys rád(a) načerpala do svého energetického systému právě nyní?

Jaká barva by ti pomohla cítit se mnohem lépe, více milovaný(á), více radostný(á), více silný(á), více inspirovaný(á)?

Rozhlédni se kolem sebe ve svém okolí a najdi si barvu, která přitáhne tvou pozornost.

Nyní udržuj pozornost na této barvě , jdi do pozice Léčení srdce, 3x se zhluboka nadechni a vydechni a poté začni ťukat postupně na všechny body.

Užívej si barevné potěšení a předávej „dar barev“ dál – svým EFT přátelům, praktikujícím skupinám a rodině.

 

Silvia Hartmann

Převzato z http://energyeft.com 

Překlad © Mgr. Martina Konečná, www.energyeft.cz  

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.