Skupinové EFT

 

lastone therapyVýhodou skupinového  EFT je síla společného záměru. Sejde-li se více lidí se stejným problémem a společným záměrem jej vyřešit, jejich osobní síla je násobená energií skupiny. Podporují se, sdílejí svá trápení a společně se posouvají vpřed. Díky ťukání vnášejí energii a pohyb do svých zamrzlých a ustrnulých systémů na energetické úrovni. Negativní emoce mizí, dostavuje se pocit úlevy a s ním i nový způsob přemýšlení o původním problému.

Častokrát právě společná práce ve skupině skýtá možnost uvolnit zasuté a netušené emoce, ke kterým by člověk jako jednotlivec jen obtížně získával přístup.

Jako skupina si ťukáme a zpracováváme téma, které je na pořadu dne. Prostor je, jak pro kolektivní ťukání, tak i pro individuální práci s účastníky. Pokud si jeden člověk ťuká na svůj konkrétní problém a ostatní si ťukají s ním, dochází k tzv. „borrowing benefit“ – výhodám díky sdílení. Společným ťukáním se každému účastníkovi vyjasňují a zpracovávají jeho vlastní programy k tématu, získává nové vhledy a zkušenosti.

Tato setkání probíhají s ohledem a respektem vůči jednotlivci. Je důležité, aby se každý z účastníků skupiny cítil v bezpečí a v pohodě.

Nikdy není náhoda, kdo se na skupinovém EFT spolu potká. Setkávají se lidé, jejichž programy spolu rezonují. Tím si je i mohou pomoci vyřešit.

Sdílená bolest, je poloviční bolest. Zapojíme-li do toho navíc Energy EFT, otevřeme společný úžasný prostor pro hojivé procesy.

 

Cílem setkání je vnitřní změna: Jiné přemýšlení o původním problému, změna omezujícího podvědomého nastavení na pozitivní – to dává možnost čelit své životní výzvě z mnohem vyšší úrovně uvědomění.

 

Skupinové EFT se koná 1x měsíčně na konkrétní, předem dané téma. Setkání trvá 2 hodiny a je určeno pro 3 – 5 osob. Cena je 300 Kč, platí se na akci. Přihlásit se můžete telefonicky.  

 

V případě, že nebudete moci přijít, prosím o včasné odhlášení, aby dostal možnost  jiný zájemce.

 

Proč si skupinové EFT vyzkoušet?

  • Naučíte se, jak správně ťukat a pracovat prakticky s Energy EFT.
  • Ošetříte si téma, které vás trápí.
  • Rozvinete si novou dovednost pro život a potkáte nové lidi, kteří si řeší něco podobného.
  • Sáhnout si na svůj strach znamená začít se od něj osvobozovat.

 

Plánovaná témata na rok 2014