Siberian Wellness

 

Pro zkvalitnění života, zdraví,nárůst životní síly a silný imunitní systém je vedle uzdravování emocí potřeba věnovat pozornost a dostatečnou podporu také fyzickému tělu – jeho pravidelné očistě až na buněčnou úroveň a kvalitní výživě díky přísunu biologicky aktivních látek, které jsou snadno vstřebatelné. 

 

Moje osobní PROČ  pro produkty společnosti Siberian Wellness:

 

  • Planě rostoucí byliny z jedné nejčistších oblastí světa. Krátké období vegetace předurčuje jejich neuvěřitelnou vitální sílu – fungují v rozmezí teplot -70 až +40°C.
  • Vlastní vědecké inovační středisko společnosti – ustavičný výzkum, inovace produktů, maximální efekt z propojení přírody a vědy.
  • Vlastní výrobní závody, čističky vody, vzduchu, péče o ekosystém Sibiře.
  • Bezpečí – společnost nepoužívá škodlivé a potenciálně škodlivé látky.  Prověřte si složení čehokoliv, co používáte doma, nezávisle zde.
  • Veškeré produkty spolu synergicky působí, doplňují se v účinku a tím se násobí jejich efekt.
  • Příznivý poměr kvalita a cena.
  • Tradice od roku 1996.

 Siberian Wellness je pro mě ztělesněním hodnoty a souladu s přírodou.

 

 

Jak se dozvědět o Siberian Wellness více?

 

Navštivte internetový obchod Siberian Wellness.

 

Domluvte si se mnou schůzku a získejte další informace – možno absolvovat prostřednictvím WhatsApp  nebo skype.

 

Jsou 2 možnosti spolupráce a registrace:

 

1. Jsem privilegovaný klient společnosti Siberian Wellness – nakupuji se slevou, mám k dispozici novinky a interní informace o produktech a jejich inovacích.

2. Jsem konzultant společnosti Siberian Wellness – vedle uvedených předchozích výhod se aktivně spolupodílím, doporučuji produkty dalším zájemcům, vzdělávám se v oblasti zdraví a registruji případné zájemce.