Jak zacházet s emocemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uvědomujeme si, že tématika, probíraná a vysvětlovaná na našich kurzech (Zesílit znamená najít sebe, Kořeny sebelásky a naplněného partnerství) je hodně závažná a vede do hloubky naší osobnosti.

Zhojit své vnitřní dítě, získat si jeho důvěru, je možná ta nejtěžší věc na světě, a to z důvodu, že teprve vystupujeme a vzpamatováváme se z emoční doby temna. Doby, za kterou sice nikdo nemůže, ale ohledně zacházení s emocemi nás silně poznamenala.  Dle svých možností si všichni procházíme procesem scelování fragmentovaných aspektů naší osobnosti, postupující evoluce nás k tomu doslova „dokopává“.

Změna se snadno řekne, snadno mentálně zpracuje, ale těžce se skrze tělo prodělává. Zatím. Proto jsme pro vás připravily toto praktikum. Navážeme v něm na to, co jsme si povídali a prakticky naťukli na kurzech.

Vnitřní dítě od nás potřebuje mnohem více, než jenom obejmout. Vnitřní dítě je naše emoční já ve světle i stínu. Bylo silně zraněno, přestože rodiče v daný čas SKUTEČNĚ dělali to nejlepší, co mohli. Není snadné s ním navázat kontakt. Právě proto, že jsme dospěli, a naučili se řešit situace ve svém životě především hlavou. Častokrát postrádáme právě vyšší míru empatie – v prvé řadě vůči sobě sama, svému emočnímu já. Citlivý přístup, prostý posuzování, odsuzování a zpochybňování vede přímo do srdce našich současných problémů. A hojí emoční zranění, kterých bylo  na časové ose našeho života bezpočet. O rozvíjení tohoto přístupu k sobě i k druhým  je naše setkání.

Budeme společně trénovat strategie a postupy, které nás posílí a podpoří v kontaktu s vlastními zraněnými já a znovunabytí důvěry s nimi. Vzájemná důvěra „já a mé stíny“ je totiž základní předpoklad, aby se posuny v naší energetice děly, nastala úleva a zlepšilo se naše prožívání života. Protože o to nám v konečném důsledku jde – být autentičtí a cítit propojení se zdrojem života i životem samotným. Tehdy štěstí a radost přicházejí zcela bez příčiny zevnitř, nikoliv na základě vnějších okolností.

 

Počet míst je omezen na 10 účastníků, právě proto, že se jedná o praktické procvičování, nikoliv o teoretický výklad. Dobu trvání odhadujeme na 3 – 4 hodiny, protože  takové odpoledne pořádáme poprvé. Praxe nám ukáže, kolik společně uneseme 🙂

Těšíme se na vás!

 

CENA: 800,- Kč

 

LEKTORKY: MARTINA KONEČNÁ  a  INA POKORNÁ

 

Přihlášky mailem nebo telefonicky.