Energy EFT sezení

Řešíme spolu to, co vás blokuje, zastavuje, a co opakovaně vyvolává silný stres, provázený nepříjemnými emocemi a pocity. 

  • Čemu se vyhýbáte?
  • Co stále odsouváte?
  • Co si nedovolíte podniknout, i když byste velmi rádi?
  • S jakými zdravotními problémy zápolíte?
  • Co řešíte pořád dokola?
  • Co dalšího vás ještě limituje?

Proč se točit pořád dokola v začarovaném kruhu a marnit čas? Úleva od stresu je základem pro uzdravení a nese sebou přirozenou změnu úhlu pohledu na problémy a situace, které se vám dříve zdály být neschůdné a neřešitelné.

Zdroj stresu se nachází na emoční/energetické rovině. Jsou jím silné emoce, které jsou nám osobně tak nepříjemné a odporné, že máme tendenci je zadržet a zastavit, jakmile se nás začnou zmocňovat. Tím v nás zůstanou zaseklé a působí problémy v naší energetice. Emoce o sobě dávají vědět nepříjemnými pocity v různých místech našeho těla. Určitě jste zažili knedlík v krku, sevřený žaludek, tíseň na srdci,třesoucí se ruce apod. Extrémní projevy skutečně silných emocí vedou k záchvatům paniky nebo i ke smrti. Díky Energy EFT a metodám moderní energetické práce lze s emocemi pracovat jemně, bezpečně a uvolnit je z těla, což přináší rychlou úlevu.

S řešením jakéhokoliv problému začněte vždy nejdříve u stresu. Dokud je vaše energetické tělo plné blokád, jsou vaše informace, pohled na situaci i způsoby řešení silně zkreslené. Navíc jste emotivní, podráždění nebo naopak deprimovaní a unavení. Tyto nepříjemné emoční projevy vás informují, že jste blokovaní – trpíte nedostatkem energie, tedy stresem. Bez práce s emocemi není možné efektivně vyřešit to, co vás trápí.

 

Na to, co vám nedovoluje naplno žít, nemusíte být sami.

Rezervujte si termín

Sezení je možné absolvovat také na dálku – prostřednictvím telefonu nebo online aplikace.

Cena

60 minut: 1 000 Kč

90 minut: 1 300 Kč

Obvyklá doba sezení je 60 – 90 minut.