Energy EFT sezení

Ošetření stresu a s ním souvisejících problémů na emoční/energetické úrovni. Řešíme spolu to, co vás blokuje, co ve vás opakovaně vyvolává silný stres, únavu, podráždění nebo dokonce i apatii a deprese. Řešíme to, co vám bere vám energii, odvahu a vůli čelit každodenním výzvám a radovat se ze života. 

  • Co se vám aktuálně děje a okrádá vás o radost ze života?
  • Co vás omezuje a nedovoluje vám pohnout se vpřed?
  • Trápí vás opakující se zdravotní problémy?

Úleva od stresu je základem pro pozitivní změnu v jakékoliv oblasti, ať už se jedná o vztahy, zdraví, práci nebo finance. Úleva od stresu sebou přirozeně nese změnu úhlu pohledu na problémy a situace, které se vám dříve zdály být neřešitelné.

Uvolnění nevyjádřených emocí z nevědomé úrovně otevírá brány informačnímu toku v souvislosti s konkrétním tématem, které si se mnou zpracováváte. To sebou nese nové možnosti a řešení, která vás dosud nenapadla, protože jste byli blokovaní stresem. Výsledkem je nové uvědomění na dané téma a posun do té míry, do jaké jste byli schopni osvobodit se od nastřádaného stresu.

Zdroj stresu se nachází právě na emoční/energetické rovině. Jsou jím silné emoce, které jsou tak nepříjemné, že máme tendenci je zadržovat a zastavovat, jakmile se nás začnou zmocňovat. Toto se děje vědomě i nevědomky. Takto jsme se naučili v dětství emočně přežít a být přijatelní pro své rodiče, později učitele ve škole, spolužáky a společnost vůbec. Tím, že se v naší energetice kdysi v dětství „NĚCO“ zastavilo, zůstáváme omezení ve svém vyjádření a potenciálu i v dospělosti. A trpíme a opakovaně se trápíme. Dokud s tím jako dospělí něco zase neuděláme.

Tyto silné zastavené a nevyjádřené emoce se spustí a dávají o sobě vědět nepříjemnými pocity, jakmile zareagujeme na spouštěč (spouštěč = pro nás osobně emočně náročná až hrozivá situace, které máme tendenci se vyhýbat). Určitě jste zažili knedlík v krku, sevřený žaludek, tíseň na srdci, třesoucí se ruce, narůstající tlak v hlavě apod. Extrémní projevy skutečně silných emocí vedou k záchvatům paniky nebo dokonce i ke smrti. Jak se říká „Nejhorší smrt je smrt vyděšením.“.

Díky Energy EFT a dalším metodám moderní energetické práce lze s emocemi a stresem pracovat jemným a bezpečným způsobem.

Život není peříčko pro nikoho a jem mnohem snazší pohybovat se jím po spirále, mít ze sebe dobrý pocit, „že zvládám“ nežli se točit v začarovaném kruhu, a cítit se jako „naprostý lůzr“.

Obvyklá doba sezení je 60 – 90 minut.

Rezervujte si termín