Reference

Martinu jsem poznala asi před 5 lety a dodnes děkuji osudu za to, že mi ji poslal do cesty!
Je to báječný člověk, velký profesionál a skvělý učitel!
Bývala jsem velmi nejistá, ve spoustě věcech jsem nebyla schopná se posunout, nevěřila jsem si a můj život byl jako na horské dráze. Chvíli jsem byla úplně spokojená a stačilo velmi málo a já se zhroutila. Martina mě naučila pochopit a přijmout život s tím, co dává i bere.
Řekla bych, že mě vzala za ruku a přivedla na tu správnou cestu. Díky její pomoci jsem se po letech konečně pohnula z místa, nejen v osobním životě, ale také v práci.
Nyní opravdu žiji život, jaký jsem vždycky chtěla!
A za toto jí nemohu dost poděkovat, jelikož slovo DĚKUJI, nevystihuje vděčnost, jakou skutečně cítím.

Pomohla mi najít sebe samu.

Lucie Ondrušová, osobní stylistka, https://www.stylistkalucie.cz/

 

Milá Martino,

ráda bych Ti touto cestou vyjádřila velký obdiv a poděkovala Ti za příjemně, ale také aktivně prožitou sobotu. Kurz EFT Energy, který jsem u Tebe absolvovala mě obrovsky nadchl a informace, zde získané mi pomohly pootevřít další z dveří do velmi zajímavých, možná zatím pro mě tajemných prostor energií, našeho vnímání, ať už vědomého či nevědomého.

Jsem člověk, který se rád dozvídá, dá se říci, prahne po nových informacích a to nejen ze svého oboru.  Jako zahradní architektka, mám velmi blízko k přírodě a tím i k naší podstatě bytí, ale vždy mě uchvacují vědomosti a dovednosti lidí, jako jsi Ty, kteří dokážou srozumitelnou formou, s humorem sobě vlastním, ale především s odborností a zkušenostmi získanými také v praxi, vysvětlit události ne úplně pochopitelné, představitelné a někdy snad i trochu záhadné.

Zdokonalování sama sebe je nutností, povinností a především nadáním každého z nás, je však potřeba proces této evoluce přijímat s radostí a hravostí, tak jako se to dělo na Tvém kurzu.

Vždy je na každém z nás, jak se tohoto nadání, které máme od Boha, zhostíme, vezmeme do svých rukou a proměníme jej ve prospěch svůj a tím následně ve prospěch celé společnosti.

Ještě jednou Marti s láskou děkuji a přeji Ti mnoho zajímavých klientů, pro které budeš inspirací, ale také oni budou přínosem pro TEBE!

Těším se na další shledání, s přáním příjemných dní

Martina Radošová, https://zivouciprostor.cz/

Martinko,

moc děkuju tomu, že jsem tě potkala, moc děkuju tvé trpělivosti, tvému milému  a laskavému přístupu, tvé úžasné vnímavosti a schopnosti najít ten správný bod a správné téma, najít způsob, jak odstranit smutek a vyčerpání a nahradit ho úžasnou energií. EFT je úžasná hra a Martinko, ty jsi úžasný učitel. Před rokem a půl jsem si hrábla hodně hluboho na dno, ty jsi mě z něho vytáhla, naučila jsi mě  vnímat, to co se děje jinak, naučila jsi mě, jak se dostat do pohody a zvládat vše s klidem, láskou a energií. Probrali jsme spolu hodně témat a vždy jsi mi pomohla. Děkuju.

Marcela Rabušicová, Brno

Byla jsem ve svém životě v bodě, kdy jsem si řekla, že potřebuji pohnout s tím, s čím si sama nevím rady. Proto jsem požádala Martinu Konečnou o sérii 10 sezení. Jsem sama EFT terapeutkou (klasické EFT), ale jak Martina uvádí na svém webu, zub si sami těžko vytrhneme, a nořit se sama do zatěžujících až traumatických záležitostí mi nepřipadalo ideální. Během těchto 10 sezení jsem si v EFT procesu uvědomila a dořešila mnoho témat ze svého dětství i zátěží ze vztahové oblasti. Vzpomínky na tyto věci mi připadaly bezvýchodné a neřešitelné. Energy EFT má tu výhodu, že Martina během práce je schopna klienta průběžně odstresovávat a dodávat pozitivní energii k vnitřnímu dořešení nepříjemné situace. Také velmi přesně cítí, kde právě se klient nachází, a jaký impuls k postupu vpřed potřebuje. Ve všech 10 sezeních jsem byla schopna – po dosažení vnitřního klidu díky Energy EFT procesu – najít nové myšlenky ohledně starých vztahů, pocitů a témat, smířit se s nimi, odpustit zúčastněným aktérům, a kupodivu, v některých případech jim kromě odpuštění ještě dodat podporu na jejich další cestě. Když si nyní na tyto záležitosti vzpomenu, je to přes nový obraz v mé mysli, který je už prostý bolesti. Můj život má nyní díky Martinině pečlivé práci více barev a možností. Za to jí z celého srdce děkuji.

Srdečně zdraví a ještě jednou děkuje,

Magda

Magda Wallner Dvořáková, www.eft-terapie.com

Ahoj Marti,

Upřímně děkuji za otevřenost, sdílení, pohodovou atmosféru a vstřebávání nových procesů. Nejvíce mě oslovilo obecné odstresování s Energy EFT – je účinnější a celý očistný proces nastartuje. I celý EFT proces ve zkrácené formě je rychlejší a celostnější. Teorie i vysvětlení praktické části EFT postupy byly zajímavé. Setkání mě naplnilo radostí a optimismem s vírou, že Energy EFT je terapie budoucnosti. Přeji Ti hodně elánu v šíření Energy EFT.

(kurz Energy EFT pro absolventy kurzů klasického EFT)

 Romana Špačková, romanaspackova.cz

 Ahoj Martino!

Díky, díky za super podněty v sobotu. Nadchlo mě to, neboť mám ráda právě tu hravost a pestrost technik na EFT. A Energy EFT souzní nejen názvem s oblíbenými Energy produkty. Ale je zejména urychlovačem a zesilovačem. A přitom opět tak prosté a jednoduché.

V posledních dnech, kdy po chvilkách čtu z edice Knihovnička Meduňky od Marie Hlávkové Léčení duše aneb Cesta k sobě, jsem si uvědomila dvojnásob, jak  máme v EFT geniální nástroj. Naplňuje mě to velkým vděkem a hlubokou stálou radostí.

Něco jsem už vyzkoušela na sobě a  chystám se na spřízněné kamarádky a  jedno sdílené ťukání.  Děkuji za malý dáreček v příloze a děkuji, že jsem tě poznala. Bylo a je to stále nabíjející. Těším se na nějaké další inspirativní setkání.

(kurz Energy EFT pro absolventy kurzů klasického EFT)

Jana Opršalová

                                                                               

Milá Martino, chci Ti moc poděkovat za příjemný a opravdu užitečný seminář. Potěšilo mě, že EFT nezakrnělo ve vývoji a že se otevírají další možnosti, jak se nejen vypořádat s tím, co nás trápí, ale jak se posunout ještě dál, až k velkému JUPÍ! Vše jsem už vyzkoušela na svých klientech a bylo to až překvapivě úspěšné :o). Děkuji tedy ještě jednou za fajn den a hlavně za další postrčení na mé profesní cestě.

(kurz Energy EFT pro absolventy kurzů klasického EFT)

Jana Hušková, www.terapiebrno.cz

Dobrý den paní Konečná,
chtěl bych vám ještě jednou moc poděkovat za včerejší sezení.
Byl to pro mě velice silný zážitek. Dokonce i na zpáteční cestě autem, kdy jsem se ve vzpomínkách vracel k tomuto zážitku, jsem pociťoval přívaly radosti a vděčnosti.

 Přeju Vám krásný den, Jindra Kaláb

Seminář byl pro mě velkým přínosem. Z mnoha pohledů. Jsem moc ráda, že mám k dispozici jednoduchou metodu, která je účinná a vždy použitelná. Večer jsem měla pocit, jako bych prožila celý den v posilovně i na fyzické úrovni. Příjemná únava v těle a lehkost na duši. To je pro mě dalším důkazem, jak jsou naše systémy propojené. Přeji všem současným i budoucím uživatelům této metody hodně životní radosti a pohody.

(kurz Základy Energy EFT krok za krokem)

Dana Chmelová, FlexKom Contry Manager CZ

Ahoj Martino,

děkuji Ti moc za ochotu uspořádat kurz Energy-EFT v Praze, ale hlavně pak za kurz samý. Ačkoli trval skoro celý den,  utekl velmi rychle, protože probíhal ve velmi příjemné atmosféře a byl opravdu cenný a zajímavý. Máš pravdu, že jde o metodu, která může člověku změnit život k lepšímu. Jsem fakt ráda, že jsi mě do ní zasvětila zrovna Ty –  na první pohled  nenápadná křehká bytost, která však vládne obdivuhodnou vnitřní silou. Budu sledovat Tvé stránky a těšít se na další akce.

(kurz Základy Energy EFT krok za krokem)

Táňa Tučková

Emoce – to je ta mocná síla, která ovlivňuje život každého z nás na každém kroku a ve všech oblastech našeho života.
Již několik let cítím a podvědomě hledám cestu k pochopení proč mám nevysvětlitelné pocity strachu, obav, málo energie, sebevědomí, jak můžu ovlivnit své nemoci, vylepšit vztahy, proč se v určitých situacích sítím mizerně a jak to změnit… Jsem vděčná, že jsem poznala metodu  Energy EFT.  Martinka Konečná  je velmi zkušeným, úžasným, vnímavým a laskavým průvodcem této skvělé metody. Zažila jsem velmi hluboké emoční zážitky, díky kterým jsem pochopila určité souvislosti, které mi bránily v mém rozvoji. Díky  Energy EFT si můžu velmi výrazně snížit hladinu stresu a navodit energii, a to nejdůležitější „být tady a teď“. Velmi vřele doporučuji tuto metodu každému, kdo se snaží pochopit a pracovat se svou emoční energií.:-)

Jana Červenková, www.cervenkovajana.cz

Ahojky Martino!

Promiňte, že jdu na Vás tak familiárně, ale vůbec mi nejde teď psát Vážená paní….

Právě jsem se dost dopodrobna seznámila s Vašimi stránkami – a musím Vám za ně mooooc poděkovat. Fakt jsou super!!!! Jsem redaktorka, celý život (a že už jsem letitá!) píšu články či scénáře a v posledních letech makám i pro webovky – a  tak umím takovouto práci ocenit.

V tématice EFT jsem začátečník, ale už jsem portálů o EFT projela několik – žádný však nemá Vaši kvalitu. Aspoň podle mého….Takže gratuluju a ještě jednou díky.

Táňa Tučková,  Praha

Marti, každé setkání s Tebou, mě velmi obohacuje, protože jsi vnímavá k situaci, ve které se v daný moment nacházím, a vždy mě dokážeš správně nasměrovat. Pokaždé jsi mi dokázala poradit, vytáhnout – díky EFT i mnoha dalším metodám, které skutečně ovládáš s citem terapeuta – to podstatné. A hlavně  – vždy si pro mne měla čas 🙂

Děkuji Helena Gulyášová, Brno

Dobrý den Martino,

Chci Vám moc poděkovat, cítím se teď úžasně. Vůbec nic mě netrápí. Na vše okolo té události si teď vzpomínám jaksi jinak, jako by se vše stalo tak jak mělo a necítím se vůbec špatně. Nemyslela jsem, že to bude až tak fungovat, ale člověk je opravdu složitý mechanismus a je kouzelné objevovat, čeho jsme schopni. Ještě jednou moc díky.

Michaela K.

Ahoj Martinko,

tenkrát, když jsem u tebe byla poprvé, tak to bylo díky mamce. Do té doby jsem se duchovním rozvojem moc nezabývala, spíše jsem měla ze všech věcí strach. Po prvním čištění SRT se mi tak všechno spustilo a už to jelo…:) No a teď hlavně EFT v poslední době co jsem u tebe byla – to mě hodně pomáhá zvládat těžší situace a stres, je to úžasná a rychlá metoda. Dá se praktikovat opravdu na všechno a hlavně to umíš vždycky přesně pojmenovat a nacítit se, a to je pro mě nejdůležitější:))) Moc díky:)))

Libuše G., Ratíškovice

S Martinkou jsem uspořádala spousty hodin zajímavého cvičení jógy, kdy jsem se doslova učila od ní začátkům jógy. Pak se odstěhovala do Brna a začala její cesta studií a růstu. Jezdila a jezdí do cvičebny do Ratíškovic však dále a ovlivňuje moje chápání světa, který mne obklopuje, ale i světa, který je v mém vnitřním uspořádání. Pomohla mně nasbírat spousty kuliček do mozaiky poznání. V minulém létě jsem s ní měla několik sezení metodou EFT, dostala jsem se do několika rovin vzpomínek na dětství, a tak mně pomohla poodhalit problémy, které mám v rovině fyzického těla.

Spoustu jejích přednášek, projektů, meditačních setkání mně pomohlo otevřít intuici a představivost a o svých představách i vyprávět. A to nejen mně, ale i dalším lidem, kteří její přednášky a sezení navštěvují.

Ludmila Kouřilová, Fit studio Ratíškovice, www.souzneni.com, Ratíškovice

 

Milá Martino,

velmi ráda vzpomínám na dobu  před několika lety, kdy jsme se po dobu dvou let scházeli na meditačních večerech spojených s energiemi nanebevzatých mistrů, kterými jste nás provázela. Vlastně jsem se seznámila s energiemi mistrů, z nichž někteří jsou mými osobními duchovními průvodci, což jsem zjistila až později. A k Vám Martino – byla jste mojí duchovní učitelkou a děkuji Vám za vedení. Spousta Vašich rad se mi stále připomíná, když potřebuji něco řešit.

Milena Vacková, Brno