Kniha o Energy EFT – první české vydání!

Letos o prázdninách konečně vyšla první kniha Dr. Silvie Hartmann v českém jazyce a je to právě tolik potřebná kniha o Energy EFT, která je nabitá informacemi pro zájemce o EFT nové generace.

 

EFT českyK překladu mám sice hodně výhrad, na druhé straně ale chápu, že nemít zkušenost s energií emocí a technikami emoční svobody nové generace a překládat knihu takového formátu, je náročná záležitost i pro anglistu – profesionála. Pokud vás zajímá anglický originál knihy, podívejte se zde.

Především je ovšem fajn, že kniha v češtině vyšla, a jsou u nás k dispozici cenné informace ohledně nového přístupu k emocím a získání dovedností, schopných transformovat váš život po všech stránkách, pokud se do tréninku naplno pustíte.

Experimentování s touto knihou a osvojování si nových technik, v ní popisovaných, mě osobně v roce 2012 nakonec přivedly k dálkovému studiu Energy EFT Mater Practitioner u Dr. Silvie Hartmann. (Více v tomto článku.) A tak vlastně i na úplném počátku i tohoto webu stála právě tato kniha!

 

Energy EFT je evoluční posun klasického EFT na vyšší level – a to především díky tomu, že na nule se po odstranění jakéhokoliv problému s klientem nezastavujeme a nekončíme, ale naopak pokračujeme dál směrem k vysoce energetizujícím, vitálním  stavům emočně energetického prožívání, které jsou vlastní a přirozené pro každého  člověka, jen je přes všechen ten stres, který s sebou tato doba nese, málo známe a zřídkakdy v nich pobýváme.  Skutečné uzdravení, kdy se problém přestává v jakékoliv podobě vracet,  začíná  totiž teprve právě tam!

Kniha je přínosná, jak pro laiky, kteří zápolí se stresem a emocemi, tak i pro profesionály, kteří díky ní mají šanci rozšířit si repertoár svých možností s EFT a posunout se s ním do nového paradigmatu skutečnosti.

 

Zapomeňte na to, že potkáte další variantu z knih o EFT psaných jako přes kopírák! Je jich na českém trhu víc než dost a bohužel jsou již zastaralé…

Tento skvost výchází z osobních  17-letých zkušeností Dr. Silvie Hartmann s praktikováním EFT a své objevy s čtenáři v této knize plně sdílí.

Je to nové, neotřelé, dobrodružné a naprosto fascinující! Ovšem za podmínky, že s Energy EFT učiníte osobní zkušenost, budete je praktikovat a pochopíte, že je pro vás nejenom skvělým pomocníkem pro zvládání emocí, stresu, ale také skvělým průvodcem sebepoznání a osobní transformace v takové míře, že budete vnitřně vědět, aniž byste byli nuceni pouze věřit někomu nebo něčemu z vnějšího světa.

 

 

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.