DragonRising – publikace pro moderní energisty

 

Tento článek slouží především k rychlé orientaci v nabídce nakladatelství DragonRising Publishing pro anglicky rozumějící zájemce o vzdělávání v Energy EFT a dalších metodách moderní energetické práce, které vyvinula Dr. Silvia Hartmann.

Jste-li v angličtině na úrovni B1 a výše, můžete se směle do knih i distančního vzdělávání pustit. Pokud ještě anglicky dostatečně dobře nemluvíte nebo dokonce vůbec, nic vám nebrání v tom začít s tím hned dnes. Za půl roku nebo za rok budou vaše možnosti někde úplně jinde. Přitom právě profesní oblast, která vás zajímá, je pro rozšiřování si slovní zásoby a přirozené osvojování si cizí řeči přímo ideální. Když jsem před několika lety začínala se studiem materiálů o EFT v angličtině, bývaly mé vytištěné PDF soubory hodně hustě popsány doplňujícími českými slovíčky…

O možných problémech na energetické úrovni ohledně studia cizího jazyka jsem nedávno psala v článku „Přestaňte lámat cizí jazyk přes koleno!“ a připravuji na toto téma také nový ebook.

S trochou píle a vůle máte možnost dostat se k velmi originálním a neotřelým informacím, které jsou plně v souladu s novým paradigmatem, nastupujícím v současnosti, a troufám si říct, že ve světě nemají obdoby. Hodně velká část „guru osobního rozvoje“ se ještě stále plácá ve starém paradigmatu a píše knihy, které se opírají o staré, dnes již překonané informace, a nefunkční postupy.

Sleduji Silviu Hartmann a učím se od ní již několik let. Nepřestávají mě fascinovat její geniální vhledy a objevy a také dříve zcela netušené zkušenosti s energií emocí, které jsem díky aplikování jejích rad a pod jejím vedením sama na sobě prožila.

Veškeré knihy nakladatelství DragonRising Publishing si lze objednat jako paperback nebo ve formátu PDF, který si stáhnete okamžitě po zaplacení.

 

 

 Zdarma ke stažení – nahrávky a informační materiály v angličtině z Dragonrising

 

 

Z nabídky nakladatelství:

 

 

Energyeft_knihaEnergy EFT : Energize your life from -10 to +10 (kniha & video)základní kniha o Energy EFT, jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé EFT praktiky.

Díky ní budete přesně vědět, co to znamená dělat EFT s energií v mysli. Video „Introducing Energy EFT“ (45 minut) získáváte jako bonus ke knize zdarma. Mně osobně se po přečtení této knihy a zkušenostech jejím prostřednictvím učiněných, se ke klasickému EFT už vůbec nechtělo vracet.

 

 

 

 

positive_eft_coverPositive EFT : From Stress To Success: More ENERGY, More POWER, More LOVE – velmi (r)evoluční kniha o pozitivním EFT! Namísto pátrání po traumatech se naučíte ťukat na pozitivní energetické formy a využívat je pro zlepšování toku energie skrze vaše energetické tělo. Tím dochází ke zlepšování pocitů, zlepšování výkonu a úspěšnosti v jakékoliv činnosti vůbec.

 

 

 

 

 

EFT-Master-DVD12x DVD set EFT Master Practitioner(kurz vedený Dr. Silvií Hartmann v Londýně 2012) – DVD jsou výbornou podporou, jak pro studenty EFT, tak i pro první krůčky v terapeutické EFT praxi. Ještě i dnes se k některým z nich tu a tam vracím.

 

 

 

 

 

love-eft-3d-frontLove EFT : Positive EFT For Love, Romance & Relationships – nejnovější kniha Silvie Hartmann o EFT, zaměřená na problematiku vztahů a jejich zlepšování a harmonizaci s pomocí pozitivního EFT.

 

 

 

 

 

 

 

 

parenting_smallParenting with Heart & Soul: A Parent’s Guide to Emotional Freedom with EFT – rodičovský průvodce k emoční svobodě s EFT. Autorkou je Kelly Burch, současná lektorka dálkových Energy EFT kurzů Dr. Silvie Hartmann . Kniha nabízí pomocnou ruku všem rodičům, které EFT oslovilo, a chtějí s jeho pomocí vychovávat šťastné děti, rozumět jim a být schopni podat jim pomocnou ruku ve chvílích stresu, nepohody a bolístek na duši.

 

 

 

 

 

 

Dálkový certifikovaný kurz AMT EFT Master Practitioner Course DL – skripta ke kurzu, 12x DVD set EFT Master Practitioner (kurz vedený Silvií Hartmann v Londýně 2012), podpora učitele během studia, členství v AMT a další materiály. V případě úspěšného absolvování tohoto kurzu získáváte certifikát s mezinárodní platností. O mých zkušenostech s absolvováním tohoto dálkového kurzu se můžete dočíst v tomto článku.

 

 

events-psychology-cover-640w

Events Psychology – Events psychology neboli psychologie událostí obsahuje zcela nové a naprosto esenciální informace pro objasnění energetické podstaty problémů, které v Energy EFT a dalších metodách, ošetřujících emoce, řešíme. Věděli jste, že traumata způsobují pouze 20% příčin závažných emocionálních/energetických problémů, kterými lidé trpí? A přesto se většina terapeutů ve své praxi s klienty neustále pídí jenom po událostech traumatu a nebere v úvahu další tři specifické typy událostí, které Silvia Hartmann ve své novátorské psychologii popisuje. Konkrétně se jedná o událost, při níž se rodí závislost, tzv. Guiding Star , dále událost, kterou člověk ve svém životě měl prožít a neprožil, a jeho energetický systém po ní velmi prahne a postrádá ji a nakonec událost lidským rozumem nevysvětlitelnou a nepostižitelnou.  Events Psychology by rozhodně neměla chybět v knihovně žádného terapeuta nebo kouče.

 

 

Metoda emocionální transformace – EmoTrance

Metoda EFT je u nás již poměrně známá a rozšířená, zato metoda EmoTrance neboli emocionální transformace takřka vůbec. U EmoTrance se mluví minimálně, je již zcela zaměřený na konkrétní pocity ve fyzickém těle a ví, jak s nimi pracovat velmi jednoduše, efektivně a příjemně, a uvést tak stagnující energii do proudu. Pro lepší představu, jak tato metoda funguje, a jaký potenciál nabízí, si ode mě stáhněte „EmoTrance slabikář“, který jsem přeložila do češtiny.

 

emotrance_cover-front-200wEmoTrance: Emotions, Energy, Information & Love – pokud jste si již EmoTrance slabikář přečetli, a nadchl vás, nenechte si ujít tuto vynikající knihu! Rozšíří vaše možnosti práce s emocemi a také vás naučí číst energetický systém každého konkrétního člověka novým způsobem. EmoTrance přichází nejenom s účinnými a jednoduchými postupy ohledně emocí, ale také podstatně rozšíří vaše porozumění ohledně vztahů mezi realitou fyzickou a energetickou, a učení se z nich. Osobně si tuto knihu pročítám už podruhé, a vím, že rozhodně ne naposledy.

 

 

 

Emotrance se stejně jako Energy EFT můžete naučit distančně: Dálkový certifikovaný  kurz  EmoTrance Practitioner

 

Energetické léčení pro zvířata – distanční certifikovaný kurz

 

Energy_Healing_For_Animals_Course_UnitsAMT Energy Healing For Animals (EHA) Distance Learning Course: Certified Energy Healer For Animals

Chcete-li pomáhat pomocí metod moderní energetické práce zvířátkům a naučit se, jak způsobovat změny, v jejich životech, i v životech lidí, kteří o ně pečují, je tento kurz určen právě pro vás.

 

 

 

 

 

V DragonRising Publishing najdete spoustu dalších knih, CD, DVD a vzdělávacích materiálů. Rozhodně stojí za to se u nich důkladněji porozhlédnout a vybrat si podle svého gusta.

Pro mě osobně jsou produkty z tohoto nakladatelství jednou z mých nejlepších investic do vzdělávání a porozumění životu vůbec.

 

Martina Konečná

 

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.