Siberian Health

 

Pro zkvalitnění života, zdraví a nárůst životní síly nestačí jenom uvolňovat bloky na energetické rovině a hojit emoce. Je potřeba věnovat dostatečnou podporu také fyzickému tělu – jeho pravidelné očistě až na buněčnou úroveň a kvalitní výživě díky přísunu biologicky aktivních látek, které jsou snadno vstřebatelné. 

 

Moje osobní PROČ  pro produkty společnosti Siberian Health:

 

  • Planě rostoucí byliny z jedné nejčistších oblastí světa. Krátké období vegetace předurčuje jejich neuvěřitelnou vitální sílu – fungují v rozmezí teplot -70 až +40°C.
  • Vlastní vědecké inovační středisko společnosti – ustavičný výzkum, inovace produktů, maximální efekt z propojení přírody a vědy.
  • Vlastní výrobní závody, čističky vody, vzduchu, péče o ekosystém Sibiře.
  • Bezpečí – společnost nepoužívá škodlivé a potenciálně škodlivé látky.  Prověřte si složení čehokoliv, co používáte doma, nezávisle zde.
  • Veškeré produkty spolu synergicky působí, doplňují se v účinku a tím se násobí jejich efekt.
  • Příznivý poměr kvalita a cena.
  • Tradice od roku 1996.

 

Jak se dozvědět o SH více?

 

Stáhněte si katalog produktů: SIBERIAN HEALTH 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přijďte na některé z pravidelných setkání s produkty Siberian Health v Brně:

 

Máte možnosti si produkty sami vyzkoušet a zeptat se na cokoliv, co potřebujete. Informujte se o zajímavých slevách v rámci každého měsíce a  každou středu! Máte také  příležitost stát se privilegovaným klientem nebo konzultantem této společnosti a získat tak maximum výhod z její rozsáhlé nabídky.

Vždy v pondělí 17.00 -19.00, Studio Betula, Táborská 125. Registrace předem na konkrétní  termín nutná!  Volejte nebo pošlete sms na 724 411 352.

 

Siberian Health v ČR: Oficiální stránky společnosti v ČR

 

 

 Siberian Health je pro mě ztělesněním hodnoty, užitku, souladu s přírodou a také úspěchu.