O mně

Až do svých …nácti let jsem žila relativně šťastně a spokojeně. S nástupem puberty jsem začala prožívat obrovskou úzkost, strachy, paniku, které jsem dříve neznala. Přestalo mě bavit žít. Po jedné návštěvě psychologa jsem pochopila, že tudy cesta nevede,  a vykročila na tu svoji.

Přečetla jsem hory knih z oblasti ezoteriky, new age a osobního rozvoje. Navštěvovala jsem zajímavé semináře… Jen ta podstatná úleva v psychice, emocích  a základním životním pocitu ze sebe stále nepřicházela.

Proces skutečného  osvobozování se nastal, teprve když jsem se začala zabývat emocemi a správným zacházením s nimi.

V tomto směru mě velmi posunula a podpořila moje učitelka Dr. Silvia Hartmann s jejím průkopnickým Energy EFT v roce 2012. Naučila mě, jak smysluplně pracovat s traumatem, stejně jako s pozitivními emocemi.  Vysoce pozitivní prožitky jsou hybnou silou jakéhokoliv transformačního procesu…

V roce 2017 jsem ke svým metodám zahrnula principy procesu scelování dle Teal Swan, vycházející především z práce s vnitřním dítětem.

Svými postupy vedu klienty k přirozenému a bezpečnému uvolnění energetických bloků a s nimi souvisejících emocí.  Dovolíte-li starým emocím projít skrze své tělo, uznáte-li je a chvilku si s nimi plně pobudete, pojmenujete je a vyjádříte, dějí se někdy doslova zázraky! Nastává výrazná úleva v těle a máte najednou jasno tam, kde jste předtím tápali a nevěděli si rady. Není potřeba, aby vám někdo něco podsouval zvenčí.  Najednou prostě vnitřně víte.

Toto je moje osobní zkušenost, kterou předávám prostřednictvím  EFT sezení, poradenství a kurzů dál.

 

POHNETE-LI SVÝMI EMOCEMI, POHNETE SVOU MYSLÍ, TĚLEM A SVÝM ŽIVOTEM VŮBEC.

 

 

Moje kvalifikace:

 

2012 – certifikát s mezinárodní platností EFT Master Practitioner, lektorka Dr. Silvia Hartmann.

2015 – certifikát s mezinárodní platností Positive EFT Practitioner, lektorka Ber Collins

2015 – certifikát s mezinárodní platností Modern Stress Management, lektorka Dr. Silvia Hartmann

2016 – certifikát s mezinárodní platností Energy EFT Foundation Course, lektorka Barbara Saph

 

 

Martina Konečná
průvodkyně emocionálním uzdravováním, lektorka, autorka

 

GOE_Energy_EFT_Foundation_Course_2016                    GOE_Energy_EFT_Master_Practitioner_Course_2016GOE_Modern_Stress_Management_Course_2016