Konzultace

 

Jsme 21 různých osob během dne. Jak jste na tom vy? Která oblast emoční stupnice je vám nejvíce důvěrně známá?

 

EFT sezení

Techniky emoční svobody – EFT  lze použít pro jakoukoliv situaci, na jakékoliv téma. Vše, co v životě řešíme, má svůj emoční kontext. V okamžiku osvobození se od nahromaděného stresu, dochází i k jasnému vhledu do problému a úlevě. Zatěžující emoce nejsou jen záležitostí přítomnosti, ale v převážné většině nás navádějí ke kořeni problému v raném dětství. Někde tam se stalo NĚCO, co změnilo vaši osobnost, váš úhel pohledu na svět a  kvalitu vašeho života vůbec.

Postupně lze touto cestou vyhojit své zraněné dětské aspekty, a obnovit tak svou celistvost. Projevuje se to obnovením víry v sebe a narůstající mírou kontaktu se svou vnitřní pravdou a odolností vůči zpochybnění zvenčí.

 

Cena: 700 Kč/ h

Předplatné 5 sezení: 3000,- Kč

 

EFT koučink

Dlouholetá praxe práce s emocemi  mi dala odpověď na otázku, proč je pro nás tak těžké překročit hranici své komfortní zóny, a proč ze 100% lidí dokáže vrcholně uspět jen 5%   z nich. Jsme sice dospělí, ale častokrát nás v každodenních situacích řídí obavy strachy a křivdy z dětství. A také stud, vina, potlačený vztek a odpor. Komfortní zóna je osobní prostor, v němž se naše zraněná dětská já cítí v bezpečí. Posun na území nového a neznámého je děsí a vyvolává v nich paniku. Mají hrůzu ze zopakování bolestivé dětské emoce.

Chceme vykročit, rozvíjet se, tvořit a budovat své projekty a přitom brzdí nás permanentní vnitřní odpor.

V rámci EFT koučinku, s vámi budu pracovat především na vašich osobních tématech studu a strachu z vyjádření a své plné autenticity. 

Chceme-li v životě uspět, potřebujeme se naučit tančit se svými stíny = zacházet se svými nejobávánějšími emocemi správným způsobem.

Lidé, ovládaní svými dětskými aspekty, setrvávají celý život u svých vzdušných zámků a nenaplněných přání.

Ti, kteří vykročili,a realizovali své záměry, se naučili čelit svému strachu, pochybnostem a našli v sobě dostatek odvahy, aby SI DOVOLILI skutečně žít své sny.

 

Cena: 700 Kč/ h

Předplatné 5 sezení: 3000,- Kč

 

EFT po telefonu, skype

Není potřeba nikam cestovat, i touto formou lze pracovat na jakémkoliv tématu. Domluvíme si spolu termín a já vám ve stanovený čas zavolám.

Po dohodnutí termínu platba předem na účet: 2200398219/2010

 

Cena: 700 Kč/ h

Předplatné 5 sezení: 3000,- Kč


Osobní konzultace probíhají ve studiu Betula na Táborské 125, 615 00 Brno, mapa

 

Pro objednání termínu volejte v pracovní dny do 20.00 h nebo mi pošlete sms a já se vám ozvu.