EFT sezení

 

Metoda EFT – techniky emoční svobody pracuje s potlačenými – zastavenými emocemi, dokáže najít ohniska vašeho stresu a uvolnit z nich nakumulované negativní emoce. Tím dochází k úlevě v těle a v pocitech v přítomném okamžiku, změně úhlu pohledu na situaci a tím i k novým možnostem.

 

Jako indikátor změn pocitů a emocí v těle nám v EFT slouží emoční stupnice.

 

Emoční stupnice

 

Jsme 21 různých osob během dne. Jak jste na tom vy? Která oblast emoční stupnice je vám nejvíce důvěrně známá?

 

Ta oblast, ve které se pocitově a emočně během dnů, týdnů, měsíců pohybujete, je základem, ze kterého se odvíjí váš život – to jak se v něm cítíte, a jak se vám v něm daří nebo také nedaří.

 

Příklady: Jestliže se převážně nacházíte na -5, váš život je pro vás permanentní stres, jste unavení, podráždění, častokrát vzteklí a hluboce  nespokojení. Oblast okolo nuly: Nula je nula. Ani problémy, ani radost. Nic. Nudná životní šeď. +3 a více – život vás začíná bavit, začínáte dělat plány do budoucna, častěji zažívate radostné a láskyplné pocity, uspokojení ze sebe sama, svých aktivit apod.

 

Situace, které nám život servíruje, pod kontrolou nemáme, svůj postoj k nim ano. Dá se s tím pracovat a postupně své postoje zlepšovat. Je to celoživotní proces a trénink.

 

EFT sezení

Můžete na tom začít pracovat se mnou.  Začneme tam, kde se motáte v „začarovaném kruhu“. Mohu s vámi pracovat na čemkoliv,  prototože emoce jsou součástí jakéhokoliv tématu. S úlevou v těle, zlepšením pocitů ze sebe, ze života, situací a lidí v něm, se přirozeně dostavují také sebevědomí, sebejistota a narůstá i pocit sebehodnoty.

 

Kromě zpracování a posunu vašich osobních témat vás naučím s emocemi zacházet správným způsobem. Osvojíte si strategie a postupy, jak uvolnit stres, ať už se na emoční stupnici nacházíte kdekoliv.

 

EFT po telefonu

EFT sezení je možné i po telefonu nebo skype. I touto formou můžete  se mnou pracovat na jakémkoliv tématu. Po dohodnutí termínu vám ve stanovený čas zavolám.