Konzultace

 

Pokud se vám v některé oblasti vašeho života nedaří, ať  děláte, co děláte, znamená to, že jste zatíženi stresem, majícím původ v potlačených a nahromaděných negativních emocích. Proto pozitivní myšlení nefunguje: Jestliže je někde poblíž vás psí ekrement, a vy si kolem sebe rozprášíte vonný sprej, abyste jej necítili, bude to fungovat? Úplně stejné je to s pozitivním myšlením, když se je snažíte násilně napasovat na svůj aktuální žalostný emoční/energetický stav. Pořád to není ok.

 

Metoda EFT – techniky emoční svobody pracuje s potlačenými – zastavenými emocemi, dokáže najít ohniska vašeho stresu a uvolnit z nich nakumulované negativní emoce. Tím dochází k úlevě v těle a v pocitech v přítomném okamžiku, změně úhlu pohledu na situaci a tím i k novým možnostem.

Jako indikátor změn pocitů a emocí v těle nám v EFT slouží emoční stupnice.

 

Emoční stupnice

 

Jsme 21 různých osob během dne. Jak jste na tom vy? Která oblast emoční stupnice je vám nejvíce důvěrně známá?

 

Ta oblast, ve které se pocitově a emočně během dnů, týdnů, měsíců pohybujete, je základem, ze kterého se odvíjí váš život, to jak se v něm cítíte, a jak se vám v něm, kde daří nebo nedaří.

 

Příklady: Jestliže se převážně nacházíte na -5, váš život je pro vás permanentní stres, jste unavení, podráždění, častokrát vzteklí a hluboce  nespokojení. Oblast okolo nuly: Nula je nula. Ani problémy, ani radost. Nic. Nudná životní šeď. +3 a více – život vás začíná bavit, začínáte dělat plány do budoucna, častěji zažívate radostné a láskyplné pocity, uspokojení ze sebe sama, svých aktivit apod.

 

Situace, které nám život servíruje, pod kontrolou nemáme, svůj postoj k nim ano. Dá se s tím pracovat a postupně své postoje zlepšovat. Je to celoživotní proces a trénink.

 

EFT sezení

Můžete na tom začít pracovat se mnou.  Začneme tam, kde se motáte v „začarovaném kruhu“. V rámci EFT sezení s vámi mohu pracovat na jakémkoliv vašem osobním tématu, protože vše, co v životě prožíváme, má svůj emoční kontext. S úlevou v těle, zlepšením pocitů ze sebe, ze života, situací a lidí v něm, se přirozeně dostavují také sebevědomí, sebejistota a narůstá i pocit sebehodnoty.

 

Kromě zpracování a posunu vašich osobních témat vás naučím s emocemi a stresem zacházet správným způsobem, osvojíte si strategie a postupy, jak pracovat se svými emočními/energetickými stavy, ať už se na emoční stupnici nacházíte kdekoliv.

 

EFT sezení + koučink: 1 000 Kč (60 – 90 minut)

 

Předplatné 5 sezení: 4000,- Kč

 

EFT sezení probíhají ve studiu Betula na Táborské 125, 615 00 Brno, mapa

Pro objednání termínu volejte v pracovní dny do 19.00 h nebo mi pošlete sms a já se vám ozvu.

 

EFT po telefonu

EFT sezení je možné i po telefonu nebo skype. I touto formou můžeme společně pracovat na jakémkoliv tématu. Po dohodnutí termínu vám ve stanovený čas zavolám.

 

V případě EFT po telefonu je platba předem na účet 2200398219/2010