Ebooky

 

Jak využít potenciál afirmací s Energy EFT

 

2018 – čtvrté aktualizované vydání

 

 Tento ebook je, jak už sám název napovídá, o afirmacích. Jen trochu jinak, než bývá obvyklé.  Neobchází stín v nás – potlačované a zavržené aspekty našich zraněných dětských já. Naopak. Ctí je a respektuje jejich hodnotu. Bez správného zacházení se stínem je totiž možnost úspěchu pozitivního programování, bohužel, naprosto nemožná.

Více informací

 

 

REFERENCE:

 

Jana Č    Osobní rozvoj je součástí mého života již nějaký čas. Používání afirmací je velmi cennou metodou v osobním rozvoji.
Způsob jakým učí používat afirmace Martina Konečná ve svém e-booku “ Jak využít potenciál afirmací s Energy EFT“ je jedinečný! Poznala jsem rozdíl pokud se jen afirmace vyslovují, ale vnitřně to s vámi vůbec nerezonuje a spíše vyvolává rozpor. Martina učí díky Energy EFT používat afirmace tak, aby jste tvrzení, která vyslovujete opravdu hluboce vnitřně pocítili a dokázali je plně vizualizovat a hlavně je vnitřně přijali za své. Je to obrovský rozdíl! Doporučuji, aby jste se  sami přesvědčili, tak jako jsem se přesvědčila já. Děkuji Martince za skvělé emoční prožitky s Energy EFT.

Jana Červenková
www.cervenkovajana.cz