Akce

Kurz Energy EFT (techniky emoční svobody) – individuální zaškolení

Emoční problémy – vztek, křivda, stud, smutek, lítost, nenávist, závist apod. vás zastavují a zpomalují v jakékoliv oblasti vašeho života. Když  je přestanete potlačovat a soudit a naučíte se jim rozumět a vyjádřit je, můžete si dovolit ve svém životě otevřít jakékoliv dveře.

Jestliže vám nebrání strach z odmítnutí, zesměšnění, ztrapnění, tak co ještě by bylo schopné vás zastavit, abyste vykročili směrem k realizaci svých snů?

Techniky emoční svobody jsou nástroj, který se hodí v jakékoliv životní situaci, ať už doma nebo ve firemním prostředí. Všude jsme ve vztazích, všude čelíme stresu a hledáme, jak si porozumět a komunikovat spolu správným způsobem.

Vedlejším produktem používání EFT  je včasné předcházení psychosomatickým onemocněním a dalším  závažným zdravotním problémům.  

 

Kdy: Osobní domluva

 

Kde: Brno

 

Více informací ke školení EFT

 

 

 

Již proběhlé akce:

Máte-li zájem o některé z témat, napište mi. Bude-li uvedený kurz vypsán, budu vás o tom informovat.

 

Setkání v kruhu

Další informace

 

 

Zesílit znamená najít sebe

 

Kurz se zabývá problematikou fragmentovaných aspektů naší osobnosti, zhojením vnitřního dítěte, a obnovou celistvosti v dospělosti.

Další informace ke kurzu

 

 

Jak zacházet s emocemi

Praktikum určené především pro absolventy kurzů „Kořeny sebelásky a naplněného partnerství“ a „Zesílit znamená najít sebe“.  Je zaměřeno na praktické procvičování strategií a postupů, vyučovaných na těchto kurzech. Počet míst omezen na 10 účastníků.

Další informace

 

 

Kurz Energy EFT – základy, využití v praxi

Kurz trvá 6 hodin + po dobu 1 měsíce možnost konzultace EFT tématiky mailem, telefonicky nebo přes skype.

Skripta a další studijní materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Další informace ke kurzu

 

 

 

Kořeny sebelásky a naplněného partnerství

 

Další informace ke kurzu