Akce

 

Ne-pochopitelné vztahy

 

Workshop se zaměřuje se na problémy a výzvy každodenního života, týkající se oblasti vztahů. Vztahy nás v té lepší variantě vynášejí do nebes v té horší  stahují do emočního pekla. Proč tomu tak je? A co s tím?

 

Další informace

 

 

Základy Energy EFT krok za krokem

 

Tento kurz se zaměřuje se na problémy a výzvy každodenního života, kterým běžně čelíme, umí nás pořádně potrápit a sebrat nám takřka všechnu energii.

S pomocí EFT a dalších strategií moderní enegetické práce se naučíte uvolnit stres, měnit emoce a úhel pohledu na  nepříjemné záležitosti a ušetříte si tak týdny, či měsíce opakovaného „přemílání“ problému v hlavě – a tím i opakujících se nepříjemných emocí.

Emoční problémy  nás zastavují a zpomalují v jakékoliv oblasti našeho života.

Správné zacházení  s křivdou, vztekem, lítostí, strachem  apod.  a dovednost je  měnit, vede k radostnějšímu prožívání života a také k prevenci psychosomatickýcch a zdravotních problémů.

 

Další informace

 

 

 

Již proběhlé akce:

 

 

Setkání v kruhu

Další informace

 

 

Zesílit znamená najít sebe

 

Kurz se zabývá problematikou fragmentovaných aspektů naší osobnosti, zhojením vnitřního dítěte, a obnovou celistvosti v dospělosti.

Další informace ke kurzu

 

 

Jak zacházet s emocemi

Praktikum určené především pro absolventy kurzů „Kořeny sebelásky a naplněného partnerství“ a „Zesílit znamená najít sebe“.  Je zaměřeno na praktické procvičování strategií a postupů, vyučovaných na těchto kurzech. Počet míst omezen na 10 účastníků.

Další informace

 

 

Kořeny sebelásky a naplněného partnerství

 

Další informace ke kurzu