Akce

Kurz Energy EFT – základy, využití v praxi

 

Digital "KEY" button

 

Kdy: 21. 10. 2017, 10.00 –  16.00

 

Kde: Tuřanská 52, 620 00 Brno

 

Cena: 1200,- Kč.

 

Kurz trvá 6 hodin + po dobu 1 měsíce možnost konzultace EFT tématiky mailem, telefonicky nebo přes skype.

Skripta a další studijní materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu.

 

Milá reference od účastnice tohoto kurzu 🙂 :

Milá Martino,

ráda bych Ti touto cestou vyjádřila velký obdiv a poděkovala Ti za příjemně, ale také aktivně prožitou sobotu. Kurz EFT Energy, který jsem u Tebe absolvovala mě obrovsky nadchl a informace, zde získané mi pomohly pootevřít další z dveří do velmi zajímavých, možná zatím pro mě tajemných prostor energií, našeho vnímání, ať už vědomého či nevědomého.

Jsem člověk, který se rád dozvídá, dá se říci, prahne po nových informacích a to nejen ze svého oboru.  Jako zahradní architektka, mám velmi blízko k přírodě a tím i k naší podstatě bytí, ale vždy mě uchvacují vědomosti a dovednosti lidí, jako jsi Ty, kteří dokážou srozumitelnou formou, s humorem sobě vlastním, ale především s odborností a zkušenostmi získanými také v praxi, vysvětlit události ne úplně pochopitelné, představitelné a někdy snad i trochu záhadné.

Zdokonalování sama sebe je nutností, povinností a především nadáním každého z nás, je však potřeba proces této evoluce přijímat s radostí a hravostí, tak jako se to dělo na Tvém kurzu.

Vždy je na každém z nás, jak se tohoto nadání, které máme od Boha, zhostíme, vezmeme do svých rukou a proměníme jej ve prospěch svůj a tím následně ve prospěch celé společnosti.

Ještě jednou Marti s láskou děkuji a přeji Ti mnoho zajímavých klientů, pro které budeš inspirací, ale také oni budou přínosem pro TEBE!

Těším se na další shledání, s přáním příjemných dní

Martina Radošová, www.marado.cz

 

Další informace ke kurzu

 

 

Kořeny sebelásky a naplněného partnerství

 

 

 

 

Další informace ke kurzu